[Foundry] Udręka Seedorfu

Odlewnia Neverwinter, potężne narzędzie do tworzenia przygód.

[Foundry] Udręka Seedorfu

Postautor: Rytshy Voss » 06 maja 2014, 22:19

Obrazek

Wstajesz rano, rozglądasz się, po czym wykonujesz podstawowe czynności. Przyodziewasz swój pancerz i udajesz się do Enklawy Protektora.Tam, będąc upojony zapachami dobiegającymi z targowiska, słuchając śpiewu bardów - nagle słyszysz piskliwy głos. Rozglądasz się, a to twoim oczom ukazuje się mały chłopiec w podartych łachmanach. Potrzebuje pomocy? Nie przejdziesz obok tego obojętnie, wszak jesteś bohaterem Neverwinter! Chłopiec z przejęciem opowiada ci o wydarzeniach, jakie nastąpiły w wiosce położonej nieopodal centrum handlowego świata Neverwinter - wiosce Seedorf. Co na ciebie czyha? To tylko jedna z wielu zagadek, które przyjdzie ci rozwiązać...


***


Cześć, na serwerze możecie mnie poznać jako Hunter Rangera(rkę) Rytshy Voss, oraz dawniej Trickster Rogue'a - chory jamochlon. Tworzeniem Foundry zainteresowałem się stosunkowo niedawno, wzorowałem się na poradniku brody na kanale RockAlone'a (nie chcę podawać linków, nie wiem czy to dozwolone. W każdym razie - to nie jest reklama, po prostu stwierdzam, że nie ma w internecie lepszego, polskiego poradnika o tym jak stworzyć Foundry i może być to pomocne). Chciałem zrobić coś od siebie dla graczy, spróbować. To Foundry jest moim pierwszym (rozdziewiczenie quest-makerskie :3 ), serdecznie zapraszam do zagrania. Fani literatury światowej odkryją zapewne pewne podobieństwo. ;) Może zabrzmi to troszeczkę bezczelnie, ale zachęcam również do nagrodzenia moich trudów jakimiś ilościami diamentów astralnych. Naprawdę męczyłem się nad tym długo.


KOD: NW-DTTH4NG9B
NAZWA: Udręka Seedorfu
Póki co quest znajduje się w zakładce 'Nowe'. Pomożecie się wybić? :)

Awatar użytkownika
Rytshy Voss
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Burns when I PVP
Postaci w Neverwinter: Rytshy Voss
chory jamochlon

Re: [Foundry] Udręka Seedorfu

Postautor: Rytshy Voss » 16 maja 2014, 0:20

Wybaczcie, że refresh. Być może jest to trochę nachalne z mojej strony, ale naprawdę zależy mi na jakimkolwiek zainteresowaniu. Liczę na to, że Polacy wesprą drugiego Polaka i zagrają w Foundry chociażby dla załatania swojej personalnej dziury budżetowej tymi trzema tysiącami diamentów astralnych. Być może Foundry jest sztampowe i w ogóle kiepskie, ale starałem się. Liczę na jakikolwiek odzew, jakiekolwiek działanie z waszej strony. No i nie zapomnijcie wrzucić oceny. :)

//Takie poważne, oficjalne Foundry chyba nie są dla mnie. Mam w głowie już kolejne, ale póki co edytor Foundry nie działa.

Awatar użytkownika
Rytshy Voss
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2014, 19:08
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Burns when I PVP
Postaci w Neverwinter: Rytshy Voss
chory jamochlon

Re: [Foundry] Udręka Seedorfu

Postautor: Sarr » 16 maja 2014, 0:50

Rytshy Voss » 27 min temu pisze:Wybaczcie, że refresh. Być może jest to trochę nachalne z mojej strony, ale naprawdę zależy mi na jakimkolwiek zainteresowaniu. Liczę na to, że Polacy wesprą drugiego Polaka i zagrają w Foundry chociażby dla załatania swojej personalnej dziury budżetowej tymi trzema tysiącami diamentów astralnych. Być może Foundry jest sztampowe i w ogóle kiepskie, ale starałem się. Liczę na jakikolwiek odzew, jakiekolwiek działanie z waszej strony. No i nie zapomnijcie wrzucić oceny. :)

//Takie poważne, oficjalne Foundry chyba nie są dla mnie. Mam w głowie już kolejne, ale póki co edytor Foundry nie działa.

Hmm, myślę że dobry kandydat do recenzji dla nas :). Dzięki za przypomnienie, uznam je za stosowne - akurat rozpoczynamy dział z recenzjami Foundry.
Info o Twojej przygodzie przekażę Redaktorom :gnom:.

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.


Wróć do Neverwinter - Foundry

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
Reputation System ©'