Strona 1 z 1

Torment Tides of Numenera

Post: 10 paź 2017, 14:45
autor: VikLasagne
Aż się dziwię, że nikt nie wspomniał jeszcze o Techland Torment Tides of Numenera, zwłaszcza, że mamy już Edycję Kolekcjonerską!

Torment: Tides of Numenera to wyczekiwany tematyczny spadkobierca jednego z najlepszych RPGów w historii - Planescape: Torment.

Przenieś się w unikatowy świat science-fantasy i poznaj Ziemię za miliard lat w przyszłości. Odkryj Dziewiąty Świat zbudowany na zgliszczach minionych, hiperzaawansowanych cywilizacji i pozostaw w nim swój ślad.

Dokonuj setek kluczowych wyborów i staw czoła ich konsekwencjom. Zmierz się z samą śmiercią szukając odpowiedzi na pytanie: Ile jest warte jedno życie?

Torment: Tides of Numenera oparte jest o słynny system RPG - Numenera autorstwa Monte Cooka, który był bezpośrednio zaangażowany w produkcję gry.


Zaś jeśli chodzi o kolekcjonerkę:
Edycja Kolekcjonerska zawiera:
Grę
Soundtrack CD
Poradnik Podróżnika Torment: Tides of Numenera (drukowany i cyfrowy)
Artbook
Kolekcjonerskie pudełko
Statuetkę
Drukowaną mapę świata
Talizman Tidal
Zbroję dla postaci - Syntstalowy Pancerz Umysłu (Mindforged Synthsteel Plating)


I teraz pytanie kto grał i co sądzi o grze samej w sobie? I czy ktoś się przymierza do kolekcjonerskiej wersji, bo nie powiem, figurka fajnie wygląda.
Mi osobiście gra się strasznie spodobała. Jest unikatowa i wprowadza powiew świeżości w świat cRPG. Jedynie ubolewałem, że gra mi się skończyła a tu nie ma jeszcze dodatków ;)

Re: Torment Tides of Numenera

Post: 20 paź 2017, 12:42
autor: sdfe
gra fajna, ale szybko mnie znudziłą