Poszukuje Gildii

Pisz tutaj, jeżeli szukasz konkretnej Gildii i wciąż nie znalazłeś interesującej Cię oferty.

Poszukuje Gildii

Postautor: Reetsope » 01 gru 2015, 23:35

Tak jak w temacie, poszukuje gildii z zamiarem wspólnych PvE, dobrej zabawy czy tez podszkolenia w NW.
Nie będę udawał w Neverwinter gram po raz pierwszy, aczkolwiek staż w MMO mam dość spory. W grze pod nickiem Reetsope (tak jak i na forum) gram Zaprzysiężonym Paladynem na poziomie 28, ostrzegam ze poziom szybko rośnie.
Coś o sobie na zachętę?
-Hmm.. Czemu by nie.
Mam 21 lat. Normalny chłopak. Praca, szkoła, dziewczyna, czasem owszem czasu nie ma ale zazwyczaj się gdzieś te granie upycha.
Z zainteresowań mogę wymienić pasje do samochodów (szczególnie tych z lat 70'-80') Bardzo lubię pisać i piszę dużo, oczywiście nie chodzi o SPAM, lecz o przelewanie myśli na kartkę.
Lubie również grać w koszykówkę, spędzić czas z dziewczyną czy też ze znajomymi, jak i nie raz grać cały dzień.
Jeżeli jakaś Gildia była by zainteresowana wziąć "świeżaka" pod swoje skrzydło, czy ktoś byłby zainteresowany wspólną grą. Nie wahać się! Pisać śmiało :}
Pozdrawiam Filip.

Awatar użytkownika
Reetsope
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2015, 23:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Poszukuję :)

Re: Poszukuje Gildii

Postautor: bulek20 » 02 gru 2015, 13:59


Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Poszukuje Gildii

Postautor: -Riko- » 28 lut 2016, 0:19

Zapraszam do "Bractwo Cienia'', gildia o 5 lvl, rozwojowa. Zaprasza paladyn "Babunia''- taki nik mam w tej gildii.
Do zobaczenia

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Szukam Gildii

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron
Reputation System ©'