GWF 40 lvl - co dalej?

Klasy Postaci w Neverwinter to temat szeroki jak Faerûn.
Poznaj mistrzów magii, oręża i przebiegłych złodziejaszków.

GWF 40 lvl - co dalej?

Postautor: Fankalotr » 01 paź 2015, 17:42

Cześć wszystkim! Dopiero niedawno zaczęłam grać w NW jest to moja pierwsza postać w grze. Po przeczytaniu wielu porad doszłam do wniosku, że na początek najprostszą postacią będzie GWF więc go wybrałam :) Wybrałam rasę człowiek chociaż zastanawiałam się też nad półorkiem. W grze kieruję się tym buildem: http://mmominds.com/2015/01/05/lia-know ... pve-build/ ponieważ gra PvP nigdy mnie szczególnie nie interesowała :) Jak narazie mam 40lvl i wygląda to mniej więcej tak:
HP - 13,114 Siła - 21
Moc - 1,075 Kondycja - 14
Obrona - 645 Zręczność - 20
trafienie kryt. - 1,021 + 100
kradzież zdr. - 557
odbijanie - 100
ruch - 240
I mam teraz pytanie czy moje statystyki są w miare do przyjęcia, czy musze juz zacząć coś zmieniać? Pytam ponieważ nie chcę popsuć tej postaci, bo gra się naprawdę dobrze, jeszcze nigdy nie zginełam :P Jeżeli chodzi o uroki staram się dawać jak najwięcej na kryt, ewentualnie moc i tutaż też pytanie czy jest to właściwe? Czy może powinnam jakoś bardziej to rozłożyć? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
Fankalotr
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:46
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Smocza-Kompania
Postaci w Neverwinter: Malija

Re: GWF 40 lvl - co dalej?

Postautor: ENEROZRM » 02 paź 2015, 8:31

Witaj też zaczynałem od GWFa gram dwa lata Człowiek nie jest złą rasą lepszy jest jednak pół ork ale zawsze można kupić żeton zmiany rasy,chociaż człowiekiem też powinnaś dać radę.Obecnie ja zmieniłem postać na drakona statystyki rozwijaj tak Moc/Kryt/Przebicie pancerza/Obrona/kradzież życia Jak będziesz miała jakieś pytania jestem w grze pod handle @enero1986

Awatar użytkownika
ENEROZRM
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 211
Rejestracja: 26 lip 2014, 0:21
Reputacja:
Respektowany
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: GWF,TR,CW,DC,HR,SW


Wróć do Neverwinter - Klasy Postaci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
Reputation System ©'