Server not responding problem

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Server not responding problem

Postautor: youreq » 23 lip 2013, 10:27

Witam, może i jestem nowym graczem, ale trochę jestem już ograny w różnych grach typu mmorpg. Mam dobry sprzęt, wszystkie inne gry nawet z wyższymi zalecanymi wymaganiami chodzą bez problemu poza Neverwinterem. Otóż, wszystko było pięknie ładnie pierwszego dnia, zero lagów, zero ścinek - po prostu miód. Do dzisiaj, otóż problem zaczną się w nocy około 2, nagle zauważyłem że gra mi ścina, (myślałem że ktoś mi kradnie neta, ale myliłem się) np biegnę do przodu wcisnę shift na unik, zrobi unik ale nie spadną pnkty wytrzymałości i za chwile cofnie mnie w miejsce gdzie zacząłem unik. I tak zawsze, w pvp, w pve w mieście wszędzie. Internet mam 10mb/s więc nie powinien to być jego problem, grało się pięknie, a teraz nawet questów nie można zrobić. Gdy przymuli się na dłużej to pokazuje tabliczkę "server not responding" i odlicza mi ile to już mam laga. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o pomoc. Z góry dzięki

Awatar użytkownika
youreq
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2013, 10:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Server not responding problem

Postautor: Bipina » 23 lip 2013, 11:29

Próbowałeś zaktualizować Internet Explorer?

"O to chodzi jedynie
By nap­rzód wciąż iść śmiało
Bo zaw­sze się dochodzi
Gdzie in­dziej niż się chciało "

Klasa: Trickster Rogue
Rasa: Krasnolud
Nick: Annalise
Awatar użytkownika
Bipina
Moderator
Moderator
 
Posty: 242
Rejestracja: 02 maja 2013, 10:25
Lokalizacja: Lublin, Polska.
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: Server not responding problem

Postautor: youreq » 23 lip 2013, 12:02

owszem juz znalazlem na tym forum te sposoby z dr. web, cclenerem etc ale to nic nie dało, aczkolwiek grzebiąc w opcjach zmieniłem język na angielski z polskiego i (o dziwo) lag sie zmniejszył i od jakiejś godziny gram spokojnie bez tabliczki "server not responding" o.O

Awatar użytkownika
youreq
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2013, 10:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron
Reputation System ©'