Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Postautor: Dawidch21 » 12 lip 2016, 18:36

Witam.
Mam problem z wyżej wymienionym wyzwaniem. Otóż w trakcie kupowania mojego pierwszego konia nie wziąłem tego zadania i teraz nie mogę go rozpocząć, a co za tym idzie go ukończyć.

Awatar użytkownika
Dawidch21
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, 18:25
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Postautor: -Riko- » 13 lip 2016, 1:05

witaj
Bodajże od 16 lvl mozesz kupić sobie konika za 5 golda. Zadanie jest na wypożyczenie /nie pamietam na ile godzin/ a tak sobie kupisz na stałe. Kupuje się w enklawie u gostka od mountów.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Postautor: Gość » 13 lip 2016, 12:06

Tylko że w tym okienku, które się wyświetla co nowy level (domyślnie "U") jest to wyzwanie i jest napisane "kliknij aby rozpocząć", a gdy klikam jedyna opcja dialogowa (z tym sprzedawcą koni) to "Do widzenia!". Czy tak powinno być i powinienem iść kupić konia za golda?

Ps. Mam już 29 level i 10 golda, więc to nie problem.

Awatar użytkownika
Gość
 

Re: Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Postautor: Gość » 15 lip 2016, 1:52

Tylko że to nie jest takie zwykłe zadanie. To jest jedno z tych wyzwań co pokazuje się co pare leveli (klikając "U"), a gdy klikam na nie to wyskakuje rozmowa z tym handlarzem koni i jedyna opcja dialogowa to "do widzenia!", czyli zwykłe wyjście z konwersacji. Kiedy pofatyguje się i pójdę do niego to do wymienionej opcji dochodzi tylko normalny handel wierzchowcami.

Awatar użytkownika
Gość
 

Re: Problem z zadaniem "zdobądź pierwszego wierzchowca"

Postautor: soyer » 18 paź 2016, 3:21

jA tez mam ten problem. mam juz konia ale mam gdzies na mapie gildii miec ciag dalszy a tam niewidzialem zadnego MPC z wierzchowcami.
Prosil bym o pomoc.

Awatar użytkownika
soyer
 


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron
Reputation System ©'