Problem z mocami

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Problem z mocami

Postautor: Sven » 04 lip 2013, 10:54

Witam.

Nabiłem 16 poziom, i zdobyłem dzięki temu szereg nowych umiejętności ( np dwie z 10 poziomu ). Problem w tym, że nie wiem jak, albo nie mogę ich umieścić na pasku wyboru umiejętności. Zajęty mam 3 mocami z 5 poziomu, a gdy staram się tam przeciągnąć te z 10, wyskakuje mi czerwony napis, że w to oto miejsce mogę wstawić jedynie taką a taką umiejętność (konkretnie jedną z tych pierwszych).

Jeśli ma to znaczenie, gram łotrzykiem.


PS. Drugim problemem jaki napotkałem, a nie chciałem robić osobnego tematu:

Grałem, pograłem, wyłączyłem komputer. Włączam na nowo i tu standard z tego co u Was czytam: nie włącza się ekran logowania. Zmieniłem w ustawieniach opcję, by włączał się zmaksymalizowany i ok. Ale, po wprowadzeniu nicku(maila) i hasła (prawidłowego) nic się nie dzieje. Co z tym zrobić?

Awatar użytkownika
Sven
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2013, 10:51
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z mocami

Postautor: Kepis » 04 lip 2013, 12:34

Te skille u łotra od 10 pkt wkłada się pod 1 lub 2 (Te duże koła) oprócz ukrycia które jest pod TAB.

Co do drugiego problemu spróbuj tak:
Wejdź tam gdzie zainstalowałeś grę Cryptic Studios => Neverwinter => Live i włącz GameClient.

Kepis.
TR: 60LvL.
Niziołek.
Moja Kampania:
NWS-DD2X6OCPW

Spoiler: Pokaż
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=74VQAC8Xk0E[/youtube]
Awatar użytkownika
Kepis
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 189
Rejestracja: 27 cze 2013, 15:28
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Problem z mocami

Postautor: Sven1 » 04 lip 2013, 19:36

Wszustko już gra. Wielkie dzięki stary :) Temat do zamknięcia jak sądzę. :dobrze:

Awatar użytkownika
Sven1
 


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

cron
Reputation System ©'