Problem z diamentami i Misjami

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Problem z diamentami i Misjami

Postautor: TheGamer » 06 lut 2014, 0:21

Witam wszystkich serdecznie. Mam od kilku dni 2 problemy.

1. Często nie otrzymuje Diamentów za misje dzienne. :zly:
2. Jak wybieram misje to trace lokalizacje gdzie mam isc, nie pokazuje mi drogi, a jak juz mam misje np. foundry to pod koniec juz nie moge wyjsc z niej. Buguje mi sie. Jedynie to zwoj do miasta i nie zalicza, musze od nowa i mam to samo. :shock:

Prosilbym o rade jak to poprawic, przeinstalowalem gre i jest to samo.
Dziekuje z gory.

Awatar użytkownika
TheGamer
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2014, 0:07
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z diamentami i Misjami

Postautor: Aniol » 06 lut 2014, 1:15

Wciśnij K i tam sprawdź jakie masz dostępne misje dzienne.Tak samo w dzienniku.Często jak przy potyczkach albo foundry zwiększa się ich liczba do wykonania (do 3x).Dungi zależą od twojego levelu.Trzeba sprawdzać jakie sie ma nowe , a jakie przepadły. Foundry... tutaj skargi do twórców.Jest dużo niedorobionych które sa zbugowane. Najlepiej kilkać na swoja ikonę i opuścić party, jesli nie przeniesie jeszcze próbować z ikona wyjścia przy mini mapie. Ścieżka do zadania pod J (W quest logu) zaznaczyć a podczas gry klawiszem Z. Jesli twój poziom jest wyższy niż questy możesz nie widzieć słynnych gwiazdek (ale na mapie jest zaznaczone gdzie się udać)

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Problem z diamentami i Misjami

Postautor: TheGamer » 06 lut 2014, 10:26

Dzieki za informacje. Tylko jeszcze jedno z ta sciezka co nie pokazuje, jak zaznaczam misje to pisze ze nie moze byc zlokalizowany cel czy cos w tym stylu dokladnie nie pamietam. Ogolnie jest tak ze pokazuje mi, polatam po miescie pare min. i gubi ta sciezke do danej misji i mam to samo w misjach nie moge ukonczyc calego foundry. Z diamentami sobie poradze 1000 w te czy we w te, to nie robi mi roznicy.

Awatar użytkownika
TheGamer
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2014, 0:07
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Problem z diamentami i Misjami

Postautor: toster922 » 31 mar 2014, 16:53

A może wiecie co zrobić ? dostałem misje dzienną ale mam za duży lvl i nie moge iść na tą instancje co robić ?

Awatar użytkownika
toster922
 

Re: Problem z diamentami i Misjami

Postautor: Rozarh » 09 gru 2016, 16:20

Post jest stary, więc pewnie sobie autor poradził, ale dodam dla ewentualnych również zagubionych graczy.

Jeśli dostajemy misję zbyt trudną dla nas to mamy dwa wyjścia:
1. Odrzucić misję w książce z misjami (klawisz "J") -i po kłopocie. Kłopot się zacznie jak misji nie będziemy już mogli dostać a była ważna w rozwoju. Np. Krypta Dziewięciu - na końcu dostajemy artefakt. Wtedy lepiej spróbować metody nr 2 :D
2. Oznaczyć misję dwoma kliknięciami na trzeciej kolumnie - powinien się w boxie pojawić znaczek X - wtedy misja nie będzie się dopominać o ukończenie dopóki jej nie odblokujemy. Czasem tylko jak będziemy mieć wszystkie misje poblokowane w ten sposób i ani jednej aktywnej to gra może samoczynnie włączyć nam ją jako aktywną i wyświetlić ścieżkę choć na głównym ekranie nie będzie widać jak misja. Jeśli ścieżka przeszkadza a nie mamy aktywnej misji to możemy ją wyłączyć klawiszem "Z".

Rozarh
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 sie 2016, 8:32
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 38 gości

cron
Reputation System ©'