Pobieranie klienta bez launchera

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: drvector » 03 lip 2013, 18:13

Witam
Czy jest mozliwosc pobrania image gry bez uzycia tego launchera? Cos podobnego jak mozna sciagnac Runes of Magic czy WoW'a.
Zajmuje to pewnie ladnych pare giga a nie chce przy moim necie zostawiac kompa na nie wiadomo ile zeby klient mi sie pobral, wolalbym odpalic takie pobieranie jakiegos image na swoim Raspberry Pi i moglby tak chodzic nawet tydzien ale przynajmniej nic by nie szumialo na chacie a baba sie wpienia jak tylko stacjonar w nocy chodzi:) komp nawet nie stoi w sypialni ale bestia ma dobry sluch a wiadomo jak baba zla to nie ma przyjemnosci:) Lapka tez nie chce meczyc bo do roboty mi potrzebny.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
drvector
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2013, 18:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: Hriane » 03 lip 2013, 18:35

Z tego co się orientuje klient nie jest taki do końca "normalny", gdyż ściągając pierwszy raz pobiera (chyba) tylko tyle ile jest niezbędne, a reszta danych doczytuje się, gdy jest potrzebna np: gdy pierwszy raz wchodzisz do jakiejś lokacij. Mówiąc krótko klient się "rozrasta"
od uruchomienia launchera do pierwszego włączenia na moim lipnym łączu 6mb minęło chyba 4 godziny więc nie ma źle.

Czy da się zassać od razu całość, tego.nie wiem

Hriane
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 30 cze 2013, 10:21
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: drvector » 03 lip 2013, 18:45

No ja mam tymczasowo net 1mb ktory uczy mnie cierpliwosci i pokory takze sprawa jest dosc powazna:)
A po drugie co mi przyszlo teraz do glowy to jakbym chcial miec ta gre na stacjonarze i na laptopie to musialbym ja pobrac dwa razy? troche bez sensu.

Awatar użytkownika
drvector
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2013, 18:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: Kepis » 03 lip 2013, 19:00

A jaki problem pobrać na lapku, a potem przekopiować na pendrive lub płyte DVD.

Kepis.
TR: 60LvL.
Niziołek.
Moja Kampania:
NWS-DD2X6OCPW

Spoiler: Pokaż
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=74VQAC8Xk0E[/youtube]
Awatar użytkownika
Kepis
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 189
Rejestracja: 27 cze 2013, 15:28
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: drvector » 04 lip 2013, 10:25

No nic, zaczalem pobierac na lapku, sciagalo sie cala noc i zaszarpalo 2.6gb, pokazuje ze zostalo jeszcze 3gb, teraz w robocie nie moge tego sciagac, bardzo dziwna polityka ze nie ma calej gry do sciagniecia bezposrednio z linka i np kolejnych patchy, gdybym wlaczyl to na RPi to wieczorem juz bym gral bo i tak chodzi 24/7 wiec szarpal by na okraglo a tak dopiero wieczorem odpale lapka i znowu cala noc bedzie jechac, mam nadzieje ze w przyszlosci to sie zmieni i firma pojdzie po rozum do glowy i najnormalniej w swiecie udostepni image i patche po kolei do sciagniecia.

Awatar użytkownika
drvector
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2013, 18:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: Aniol » 04 lip 2013, 14:17

Dziwne ... Launcher jest jednocześnie do ściągnięcia klienta i patchowania.I na dodatek można ściąganie przerywać w dowolnym momencie i zacznie pobierac od skonczonych danych. (cos jakby traktuje klienta jak jeden duzy patch).Na pewno przy drugim walczeniu launchera (ze skrótu na pulpicie) folder pobieranych danych miał ta sama sciezke?

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Pobieranie klienta bez launchera

Postautor: drvector » 05 lip 2013, 18:07

Aniol » wczoraj, 14:17 pisze:Dziwne ... Launcher jest jednocześnie do ściągnięcia klienta i patchowania.I na dodatek można ściąganie przerywać w dowolnym momencie i zacznie pobierac od skonczonych danych. (cos jakby traktuje klienta jak jeden duzy patch).Na pewno przy drugim walczeniu launchera (ze skrótu na pulpicie) folder pobieranych danych miał ta sama sciezke?


To wiem i u mnie tez tak to dziala, w pracy nie moglem sciagac bo nie chcialem blokowac calego netu:) Sciagnalem juz klienta na lapku i zaraz zobacze czy bedzie wszystko smigac jak z lapka przeniose go na stacjonara,

Awatar użytkownika
drvector
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2013, 18:02
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron
Reputation System ©'