Launcher Neverwinter

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Launcher Neverwinter

Postautor: pavlo111 » 13 lip 2013, 2:12

Witam serdecznie,

Niedawno postanowiłem zainstalować sobie grę Neverwinter.

Wszystko poszło cacy. Szybki download, instalacja.. więc następnie przystąpiłem do gry.
Grałem jakieś 7h zrobiłem sobie przerwe i wyszedłem z klienta. Następnie chciałem się zalogować od nowa lecz niestety launcher się nie odpalił. Aby znaleźć rozwiązanie przywitałem do waszego forum. Znalazłem post gdzie, było napisane, aby przeinstalować grę. Tak postąpiłem. Wszystko się udało gra zaczęłą działać..lecz nie na długo.

Dzsiaj po ok tak samo 7h gra przestała działać - launcher się nie uruchamia. Tu problemy zeczęły się w grze. POdczas walki nagle nie mogłem atakować mój bohater przestał wykonywać ataki choć reagował na moją myszke.

Zaczyna to już być męczące dlatego oficjalnie prosze o pomoc i rozwiązani tego felernego błedu

P.S .. link z aktywacja dostałem odrazu na miala i aktywowałem grę jż na starcie

Awatar użytkownika
pavlo111
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2013, 1:27
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Launcher Neverwinter

Postautor: Ammerus » 13 lip 2013, 10:50


Awatar użytkownika
Ammerus
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 62
Rejestracja: 02 lip 2013, 22:49
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: Heroes of Evermeet
Postaci w Neverwinter: Ammerus, tank.


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron
Reputation System ©'