Gra zacina, muli i klatkuje. Proszę o pomoc :(

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Gra zacina, muli i klatkuje. Proszę o pomoc :(

Postautor: Japco » 16 sty 2014, 21:27

Hej wszystkim! :wink:

Od jakiegoś czasu gram w Neverwinter. Gra w sumie od początku mi się trochę zacinała, lecz po pewnym czasie nie wytrzymałem i zacząłem grzebać w ustawieniach graficznych. Paradoksalnie gdy ustawię skalę renderowania na full, grafike zmiejszę na full w opcjach to gra chodzi lepiej (to nie znaczy, że dobrze) niż w przypadku przesunięcia tych dwóch suwaków na 50%. Niestety na instancjach mam takie ściny, że czasem czuję się jakbym oglądał pokaz slajdów - nie możliwe jest dla mnie ukończenia jakiegokolwiek dungeona t2 więc dalszy rozwój mojej postaci jest nierealny. Czy ktoś się orientuje czy da się coś z tym zrobić? Czy ktoś z Was drodzy gracze miał taki problem i udało mu się z nim uporać? Jeżeli tak to w jaki sposób? Proszę o pomoc! :cry: Z góry dziękuję i pozdrawiam :wink:

Specyfikacja mojego laptopa:

Procesor: Intel Core i5-2410M (2.30GHz)
RAM: 4GB
Karta graficzna: Inter HD Graphics 3000 + NVIDIA GeForce GT 520MX
System: Windows 7 (64-bit)

Awatar użytkownika
Japco
 

Re: Gra zacina, muli i klatkuje. Proszę o pomoc :(

Postautor: Japco » 30 sty 2014, 13:15

Odświeżam, problem nadal aktualny. Podejrzewam, że to wina procesora - jest za wolny. Proszę o pomoc :(

Awatar użytkownika
Japco
 


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron
Reputation System ©'