Gra sie zawiesza.

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Gra sie zawiesza.

Postautor: DanielQ » 14 paź 2015, 21:22

Witam, po pobraniu gry na steam wyskoczył mi problem z ładowaniem poradziłem sobie i doszedłem do stworzenia postaci gdy klikam nowa postać i przelatuje mi jakaś scenka klikajac esc zeby ją przewiniąc zawiesza grę, brak mi kompletnie pomysłów:
Jest to laptop
procesor i3
ramu; 4gb
karta graficzna; AMD radeon graphics jakiś 1 gb
win 7

Awatar użytkownika
DanielQ
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2015, 21:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: bulek20 » 15 paź 2015, 16:11

Mam pomysł nie klikaj na esc :wink:

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: DanielQ » 15 paź 2015, 23:21

to masz słaby pomysł bo to nic nie zmienia sprawdzałem. kolega zrobił mi postać i grać mogę ale jak jest jakieś przeniesienie tzn. jakaś scenka i zmienia mi miasto to dzieje sie to samo. Np. wczoraj po 3-4 misji wyskoczyl duzy napis neverwinter i znowu brak odpowiedzi kolega sie zalogowal przelecial ten filmik odszedl na bok i dalej moge grac. da sie cos z tym zrobić bo strasznie to irytujace jest.

Awatar użytkownika
DanielQ
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2015, 21:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: bulek20 » 16 paź 2015, 9:22

DanielQ » wczoraj, 23:21 pisze:to masz słaby pomysł bo to nic nie zmienia sprawdzałem. kolega zrobił mi postać i grać mogę ale jak jest jakieś przeniesienie tzn. jakaś scenka i zmienia mi miasto to dzieje sie to samo. Np. wczoraj po 3-4 misji wyskoczyl duzy napis neverwinter i znowu brak odpowiedzi kolega sie zalogowal przelecial ten filmik odszedl na bok i dalej moge grac. da sie cos z tym zrobić bo strasznie to irytujace jest.

To jest forum NEVERWINTER tu niema żadnych filmików .
Obrazek
ty zapewne grasz w Neverwinter Nights a to zupełnie inna gra :wink:
Obrazek
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: DanielQ5555 » 16 paź 2015, 21:00

Czytanie ze zrozumieniem to u ciebie problem jak widać, są filmiki przy zakladaniu nowej postaci np. i jest jeden po 3 czy 4 misji wielki napis Neverwinter.

Awatar użytkownika
DanielQ5555
 

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: Aniol » 17 paź 2015, 14:56

Ściągnij grę normalnie przez launcher ARC. Poza tym standardowo zrób aktualizacje Javy, IE i Flasha.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Gra sie zawiesza.

Postautor: bulek20 » 18 paź 2015, 18:12

DanielQ5555 » 16 paź 2015, 21:00 pisze:Czytanie ze zrozumieniem to u ciebie problem jak widać, są filmiki przy zakladaniu nowej postaci np. i jest jeden po 3 czy 4 misji wielki napis Neverwinter.


Soory przyjacielu nie chciałem cię urazić , jedynie pomóc jak przeczytałem ten tekst ( kolega sie zalogowal przelecial ten filmik odszedl na bok i dalej moge grac.) To ja nie wiem czy kolego może wejść do mojej gry i przewinąć mi film , pierwszy raz z czymś takim się spotykam , dlatego pomyślałem że to może jednak Neverwinter Nights. Tym bardziej że sprawdzałem na Neverwinter Nights są filmiki.

Trzymaj się ciepło POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron
Reputation System ©'