Gra się wyłącza przy wyjściu z karczmy.

Problemy z grą? Żadna klątwa nie działa? Pisz tutaj!
Opisujemy wyłącznie problemy dotyczące działania gry, komputera i Rejestracji do Neverwinter.

Gra się wyłącza przy wyjściu z karczmy.

Postautor: Dagarai » 15 wrz 2015, 0:20

Witam.
Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu, mam nadzieję iż ktoś mi pomoże. A więc tak, ściągnąłem sobie spokojnie neverwinter 2, podniecony jak dzieciak który dostał pierwszą kolejkę, instaluję, oczywiście wszystkie dodatki naraz oraz aktualizację, a jakże inaczej. Oczywiście, jako pro-noob xD zacząłem tworzyć postać, itp. Nie będę wchodził w szczegóły bo pewnie to was nie interesuje. Przeszedłem prolog, dożynki fajnie, śmierć mojej przyjaciółki, niefajnie, poznanie krasnoluda fajnie, i dopłynięcie do Neverwinter. I tutaj jest problem, Wszedłem do karczmy swojego wuja, i z niej wyjść nie mogę, dlaczego? Ponieważ wyłącza się gra do pulpitu. Nie wiem o co chodzi, próbowałem już wszystkiego, proszę o pomoc, jeżeli ktoś ma jakieś rady czy może też podpowiedź co mogło pójść nie tak, bardzo proszę o pomoc.

Parametry komputera o ile to ważne to:

Procesor
Intel Core i7-3610QM 2.3 GHz
Karta grafiki
NVIDIA GeForce GT 640M
Ram
8gb.

Dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
Dagarai
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, 0:10
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Gra się wyłącza przy wyjściu z karczmy.

Postautor: bulek20 » 15 wrz 2015, 9:16

Witaj to jest forum Neverwinter , a ty wspominasz o Neverwinter2 cyt. ( Przeszedłem prolog, dożynki fajnie, śmierć mojej przyjaciółki, niefajnie, poznanie krasnoluda fajnie, i dopłynięcie do Neverwinter) tego nie przerabiałem :grin:

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę


Wróć do Neverwinter - Pomoc Techniczna

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron
Reputation System ©'