urok uroków v shadowmantel

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

urok uroków v shadowmantel

Postautor: pompon » 05 sty 2014, 1:06

zrobiłem sobie dłuższą przerwę - tylko modlitwy i craft, zaczynam grać i nic nie rozumiem z tych nowosci. Zaliczyłem q podnoszenia poziomu uroków i poza tą zabawą z pierścieniem nie udało mi się podnieść żadnego uroku na wyższy poziom mam plecak zaj... urokami z żółtą kreską i nie wiem czy je wyrzucać czy sprzedawać handlarzowi bo nie mam już miejsca na przedmioty do robienia zadań. System artefaktów poza moim zasięgiem zrozumienia. Wydaje mi sie że twórcy gry trochę przesadzili z komplikacją. Cóż inteligentniejsi niż ja będą grali dalej dla mnie to za trudne.

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:

Re: urok uroków v shadowmantel

Postautor: Vex » 05 sty 2014, 2:31

Nie martw się, nie jesteś sam :)

Ja grając po prostu się pogubiłem- wcześniej był bardziej intuicyjny interfejs niż teraz.

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: urok uroków v shadowmantel

Postautor: Aniol » 05 sty 2014, 14:18

Teoretycznie jest prościej... Gdyż do podniesienia uroku na następny lev można używać dowolnych uroków niekoniecznie tego samego typu.Czyli dokalda się uroki żeby zapełnić ten pasek pod spodem.I wtedy można podnieść jego poziom na wyższy ale... trzeba kupić kamień za AD który to umożliwia (na targowisku cudów).
Wiec teoretycznie opłaca sie jedynie zaczynać zabawę od uroków 5 lev, a z niższymi robić co się chce. Choć trzeba ich trochę nawkładać aby urok był możliwy do podniesienia.Z artefaktami sprawa się ma podobnie tylko ilości uroków i kamieni do ulepszenia są o wiele większe.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości

cron
Reputation System ©'