Taktyki opisy przejscie "opłacalnych' instancji.

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Taktyki opisy przejscie "opłacalnych' instancji.

Postautor: Rafter » 21 paź 2013, 16:46

Witam.
Szukam tego wszystkiego o czym mowa w temacie i chodzi mi tylko i wyłącznie o materiały po polsku.

Może ktoś pomóc?

Awatar użytkownika
Rafter
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2013, 16:28
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Tumid Z Polska

Re: Taktyki opisy przejscie "opłacalnych' instancji.

Postautor: pompon » 22 paź 2013, 9:17

Kiedyś o to pytałem i dostałem taką odpowiedź:
"Wielkie mi słowa "strategia" :) Aktualne dungeony to jedna z najprostszych z jakimi miałem do czynienia. Strategia jest jedna i taka sama na każdej - unikać czerwonych pól jak bakterii :) Ewentualnie tankiem jak stoisz w owym czerwonym polu to podnoś tarcze :)
Jakiejś szczegółowej taktyki to szukaj w gildii, nie ma jednej określonej na każdego bosa - a sposób na zabicie to informacja na wagę AD :)"

Dowcip polega na tym, że większość instancji robi się "na skróty" i nikt tego nie chce opisać na forum poza tym dungeony może i są proste ale wymagają różnych taktyk raz się moby bije raz spycha z klifów a zmiana buildu w trakcie gry to zazwyczaj zgon. Jedyna rada, jak nie możesz liczyć na pomoc gildii, to zgłaszać się do random pt jako "doświadczony" ... i trudno 12 instancji x 2 przejścia x 4 graczy = 96 osób u których jesteś ignorowany ale zyskałeś trochę doświadczenia i pozostali gracze z pewnością zaliczą Cie do przyjaciół :lol:

Awatar użytkownika
pompon
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 maja 2013, 0:36
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia:


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron
Reputation System ©'