Nie lubie speedrunów i polski legit channel

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Nie lubie speedrunów i polski legit channel

Postautor: dz0dz00 » 08 lip 2014, 10:27

Witam społeczność, pierwszy post na Forum :)

Gram w Never już dość długo (głównie pve) i szczerze mówiąc nie sądziłem że ta gra mnie tak wciągnie. Niestety od jakiegoś czasu coraz bardziej irytuje mnie sposób przechodzenia dungeonów jaki utrwalil sie w społeczności - tzn speedruny przypominające bardziej wspinaczkę skałkową niż stare, dobre mordowanie wszystkiego co sie napotka jak w prawdziwym heroic-fantasy.
Na szczęście trafilem do swojej obecnej niewielkiej gildii, gdzie znalazlem ekipe o podobnym do mojego nastawieniu, więc nie muszę sie męczyć z tłumaczeniem randomom czemu na TOS-ie koniecznie chcę ubić te 2 Dridery.

Ale zacząłem sie zastanawiać czy jest więcej osób z takim podejściem w polskiej społeczności. Wiem że istnieje coś takiego jak legit channel - kanał czatu w Neverwinter który ponoc skupia graczy pragnacych grac jak developer i MG przykazał i z którego mam zamiar w najbliższych dniach zacząć korzystać. Ciekawy natomiast jestem czy istnieje polski odpowiednik.
No i chętnie poznałbym Wasze opinie - czy taki kanał jest/byłby potrzebny? Czy są ludzie którzy tak jak ja uważaja że po skałach lepiej sie biega w realu, a gra jest od mordowania (tzn. ratowania miasta)- słowem, czy tak jak ja nie przepadacie za speedrunami?

Awatar użytkownika
dz0dz00
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2014, 10:04
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: CW 15k+
HR 15k+
TR 15k
DC 14k+
GWF w powijakach

Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron
Reputation System ©'