Nagrody od Perfect World, a raczej ich brak

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Nagrody od Perfect World, a raczej ich brak

Postautor: LoveFist » 22 lip 2013, 16:21

Mam pytanie czy wy tez nie dostaliscie za aktywacje konta 100 ZEN? w mailu dokladnie bylo napisane, aktywuj konto przed 19 lipca a dostaniesz 100 ZEN a jak ich nie mam..
Druga sprawa:
Kolejny bonus od PW na mailu, zmien jezyk na polski a dostaniesz nagrode(bandana, zwoje i takie tam) przed 24 lipca i co? i nic, tez nie mam, zeby nie bylo sprawdzalem u poslanca

Awatar użytkownika
LoveFist
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2013, 15:57
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Nie pamiętam jak się nazywa:)
Postaci w Neverwinter: Łotrzyk Oszust poziom 35

Re: Nagrody od Perfect World, a raczej ich brak

Postautor: Aniol » 22 lip 2013, 17:44

W karczmie już na ten temat rozmawialiśmy. Niestety nie potrafię pomóc w żaden sposób.Ani nie dostałem takiego maila ani nie natknąłem się na takie informacje o tego typu evencie. Zostaje wysłanie ticketa do supportu PW albo szperanie na forum oficjalnym.

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Nagrody od Perfect World, a raczej ich brak

Postautor: Vex » 22 lip 2013, 22:08

Ja bym uważał na takiego typu akcje lub parę naście rasy sprawdził czy to info jest potwierdzone :)

Pamiętam jak była sytuacja na Guild War'sie, po zarejestrowaniu gry dostawaliśmy e-mail z potwierdzeniem, lecz NCsoft takiego czegoś nie wysyła, co się okazało były to ataki hackerów by w łatwy sposób uzyskać dane do konta, także dużo razy sprawdzajcie takie informacje:)

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron
Reputation System ©'