Multipytanie

Wszelkie dyskusje o Neverwinter.
Hola, podróżniku! Blizny na Twych ramionach skrywają niejedną historię. Usiądź na chwilę i porozmawiajmy...

Multipytanie

Postautor: Rathec » 13 lut 2016, 5:21

Niedawno wróciłem do gry i sporo rzeczy zaskoczyło mnie w nowym module (niektóre ze starego, w każdym razie mam kilka pytań):

1.Co z Questami u Rhixa? Była tam mowa o wyłomie astralnym koło banku ale nie moge go znaleźć. Gdzie on jest? I gdzie najlepiej teraz bić AD?

2.Kupiłem tak na spróbowanie Sześcian Przemiany. Jednak nie mam pojęcia jak go użyć, jest napisane że służy on dla artefaktycznego wyposażenia, które mam ale nie wiem jak go użyć.

3.Mam problem z tymi lokacyjnymi wydarzeniami 15-minutowymi (zabijanie quicklingów, jakichś potworków w kręgu grozy). Gdy zabijam takiego w kręgu grozy to nie zalicza mi się to do tego wydarzenia. Bije go sam i na pewno to ten o którego chodziło (nie pomyliłem nazw). I nie jest to zdarzenie jednorazowe. O co tu może chodzić?

4.Mam niezłe EQ na 60 lvl. Przyda się jeszcze ono do czegoś czy byle jaki przedmiot na 70 będzie lepszy? I gdzie budować EQ na 70 lvl?

Awatar użytkownika
Rathec
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 15
Rejestracja: 23 lip 2014, 3:14
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Multipytanie

Postautor: bulek20 » 13 lut 2016, 11:20

Witaj Rhix od pewnego czasu nie zajmuje się questami ( nie wiadomo poco tam stoi ) . Te heroiki na mapkach trzeba wziąć quest u NPC i dodatkowo za każdy heroik dostaje się nagrodę .
EQ na 60 lvl nie przyda się , dobre eq można zdobyć w gildii albo kupić za demonic ichor.

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Multipytanie

Postautor: -Riko- » 14 lut 2016, 14:16

hej,
Dużo pytań masz, o wyjasnienia tych i innych kwestii zapraszam do gildii ''Spartanie'', gracz ''Babunia'' lub inni koledzy odpowiedzą.

Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Multipytanie

Postautor: Lazar899 » 15 sie 2016, 1:51

Witam. A ja mam pytanie odnosnie heroikow. Z enclawe zabrałem questa na broń i musze zrobić 100 heroikow. Po zakończeniu heroika nie zalicza mi się to do zadania. Może mi ktoś odp dlaczego tak jest ?

Awatar użytkownika
Lazar899
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2016, 1:48
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Moja postać to lotrzyk na 70 lvl

Re: Multipytanie

Postautor: -Riko- » 15 sie 2016, 6:08

witaj
100 heroików musi być skończonych pozytywnie, czyli inaczej musi być wygranych. Te heroiki muszą być wygrane w miejscach specjalnych, zalezy to od broni jaką wybrałeś, ognia, wody, ziemi czy powietrza.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Multipytanie

Postautor: Prezes123 » 15 sie 2016, 8:49

Witam
Nie o to chodzi. To zadanie polega na tym by zebrać z heroików specjalne nie wiem jak to się nazywa nasiona? pałki nie mam pojęcia.. Ale wypadają one właśnie z heroików i w zależności od rodzaju broni różni się mapa.
Sęk w tym, że z małych heroików masz może 1% szans na to, że Ci to wypadnie, zaś z tych dużych dostaniesz na pewno choć sam nie wiem czy dasz radę :)
Aby mieć 100% szansy na to by dropiły Ci te rzeczy z każdego heroika należy zaopatrzyć się w takie specjalne różdżki/pałki dzięki których na 30 minut masz 100% dropienia. Jeżeli zgarniesz kogoś dobrego do pomocy to bardzo szybko uda Ci się to zebrać.
Powodzenia :)

Awatar użytkownika
Prezes123
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 38
Rejestracja: 05 maja 2016, 20:05
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: ChLoRy.PL
Postaci w Neverwinter: TR

Re: Multipytanie

Postautor: Lazar899 » 15 sie 2016, 19:50

Wielkie dzięki za wyjaśnienie

Awatar użytkownika
Lazar899
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2016, 1:48
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Moja postać to lotrzyk na 70 lvl

Re: Multipytanie

Postautor: kama217 » 17 paź 2016, 10:15

:brawa: :brawa:

Awatar użytkownika
kama217
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 10:15
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Główne Forum Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron
Reputation System ©'