Wystawianie przedmiotów na aukcje oraz chat [PROBLEM]

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Wystawianie przedmiotów na aukcje oraz chat [PROBLEM]

Postautor: Oboshe » 06 lis 2016, 18:40

Witam
Mam taki problem --- > Gdy chce cos na czacie napisac wyskakuej Unlock Trade LFG ZONE and say chat by completing five of the fallowing quest chains. Return of the Crown Tower distric the plague tower blackdagger ruins 2chains neverdeath or helms hold.
Pomoże ktoś ?

Awatar użytkownika
Oboshe
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec

Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Gildia: Brak

Re: Wystawianie przedmiotów na aukcje oraz chat [PROBLEM]

Postautor: -Riko- » 07 lis 2016, 6:40

witaj
Jako nowy gracz nie możesz od razu korzystać z czatu. Możesz pisać na czacie strefowym i innych, np. na priv dopiero po spełnieniu tych warunków o których wcześniej pisałeś. Czyli musisz najpierw grając odwiedzić te miejsca, które opisałeś; ''return of the crown'' itd. Reasumując...jak pograsz dłużej to odblokuje ci się ta mozliwość. Dla ciekawości ci powiem, że kiedyś tak nie było ale sam się wczoraj zdziwiłem kiedy postanowiłem sobie zrobić 8 postać od nowa. powodzenia
ps. jak dobijesz do 35 lvl to zapraszam cię do gildii ''Sami-Swoi''. pomoc jaką otrzymasz jest nieoceniona.

''co cię nie zabije to cię wzmocni''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy

Reputacja:
Pomocny
Gildia: "Sami-Swoi"
Postaci w Neverwinter: dc: -Riko-, cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymek

Re: Wystawianie przedmiotów na aukcje oraz chat [PROBLEM]

Postautor: Oboshe » 07 lis 2016, 15:58

Okej dziękuje bardzo za pomoc . To,że kiedyś tak nie było to akurat wiem,ponieważ grałem jeszcze przed wprowadzeniem max 70lv. (łucznikiem ) i nawet nieźle mi szło ,czarny lód już robiłem ;D . Tylko po wprowadzeniu jakoś mi się odechciało grać a teraz wróciłem a hasła nie pamiętam ;/ . Mam już 57 Czarnoksiężnikiem plagi ;)

Awatar użytkownika
Oboshe
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec

Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Gildia: Brak

Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

• Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post