Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: naYs1706 » 16 sty 2017, 19:59

Tak samo jak w temacie. Chodzi mi głównie o jakąś gildię dla niskopoziomowych graczy. :)

Awatar użytkownika
naYs1706
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2017, 19:55
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: -Riko- » 17 sty 2017, 13:00

Proponuje wstąpić do naszej gildii ''Sami-Swoi''. Jest to gildia specjalnie stworzona dla graczy takich jak TY, gdzie znajdziesz pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. W grze jestem jako: Riko, -Riko-, Dymek, DanielB lub ktokolwiek z naszej gildii. Możesz nas znaleźć szukając pod O/znajdź osobę. Jednak przyjmujemy graczy dopiero od 50 lvl. Info jak przyspieszyć 'kręcenie'' lvl-li to podam na PW w grze.
Do zobaczenia w grze i powodzenia.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: SRemzyi » 19 sty 2017, 8:14

Witam
Jak w temacie , chciałem zapytać czy znalazł by ktoś trochę czasu w grze aby pomóc mi ogarnąć kilka kwestii , które dla mnie jako nowego gracza są nie do końca zrozumiałe ?

Awatar użytkownika
SRemzyi
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017, 8:07
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Mahesvara - Czarnoksiężnik Plagi

Re: Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: Gabi » 22 sty 2017, 13:27

Hej, sama nie jestem jakimś pro playerem w tą grę, ale co nieco ogarniam. Jeśli byś chciał pograć to zaproś do znajomych locochochi@emigrantka (mam CW 25 lvl a SW 14 bo zaczęłam wczoraj chyba nim grać) Gra oferuje czat głosowy, więc w razie czego idzie sie dogadać, a jeśli nie to zawsze jest teamspeak3 :)

Awatar użytkownika
Gabi
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2016, 20:00
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia:
Postaci w Neverwinter: Ray_Glovani, Locochochi

Re: Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: Viikingit » 10 lut 2017, 21:28

Hej, wybaczcie podpinanie się na chama, ale nie chciałam zaśmiecać forum kolejnym podobnym tematem. Jestem w zasadzie nowym graczem - grałam jakiś rok temu i teraz wróciłam, tylko po to, by zorientować się, że zupełnie nie ogarniam tej gry,a w dodatku niby mam obiecującą postać do rozwijania (31 lvl), ale tak naprawdę nie mam pojęcia co z nią robić i jak cieszyć się tą grą. Znalazłaby się tu jakaś przyjazna dusza, która byłaby na tyle cierpliwa, by pomóc mi się ogarnąć w tym nieogarze i dać się cieszyć grą? ;D

Awatar użytkownika
Viikingit
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2017, 21:19
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: Brak

Re: Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc ogarnąć grę :)

Postautor: -Riko- » 13 lut 2017, 8:28

witam
Przez rok czasu trochę się zmieniło. Ale sama rozgrywka/wykonywanie misji jest dalej takie samo. Zwiększono lvl postaci do 70. Do 60 lvl prowadzi jak po 'sznurku' linia fabularna. Rób wszystkie zadania, zadnego nie pomijaj, bo albo nie wrócisz do niego /nie znajdziesz go/ albo nie bedzie mozliwości go zrobić. Jest kilka ważnych zadań i trzeba je wykonać dla poprawnej rozgrywki dalej. Do tego 60 lvl w zasadzie nie jest potrzebna pomoc, moze w kilku miejscach. Dopiero od 60 do 70 lvl ważne są informacje innych graczy, jak lepiej i sprawniej expić postać.
Proponuje wstąpić do naszej gildii ''Sami-Swoi''. Przyjazna gildia dla nowych graczy i przyjmuje już od 50 lvl. Jest to gildia specjalnie stworzona dla graczy takich jak TY, gdzie znajdziesz pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. W grze jestem jako: Riko, -Riko-, DanielB, Dymek. Możesz nas znaleźć szukając pod '' O ''/znajdź osobę.
Do zobaczenia w grze i powodzenia. Gramy ile chcemy, gdzie chcemy, kiedy chcemy i z kim chcemy. Mamy kanał TS3 /nieobowiazkowy/. Tak więc wbijaj 50 lvl i do zobaczenia.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron
Reputation System ©'