Poziom trudności

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Poziom trudności

Postautor: gwizdq » 13 wrz 2016, 17:44

Witam - gram w Neverwinter online (PS4) - mam 68 lvl - wydawałoby się że wszystko idzie zgodnie z fabułą plus walki PVP - uzbrojenie raczej ok ale podchodząc do walki z bosami np. w kampaniach leją mnie już zwykłe potworki nie mówiąc o uderzeniach bosów - co zrobić żeby być lepszym? zaznaczam że nie kupuję AD ani ZEN - czasem korzystam z pomocy kolegów a oni w walce z tym samym bosem dwoma uderzeniami potrafią go rozłożyć - halo, co jest ? co mogę zrobić żeby być lepszym? chcąc kupić lepsze uzbrojenie nie mam gdzie .... powoli odechciewa się grać...

Awatar użytkownika
gwizdq
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2016, 17:40
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Rzeczpospolita
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik - Tyrion (PS4)

Re: Poziom trudności

Postautor: -Riko- » 14 wrz 2016, 6:33

witaj
Przede wszystkim nie piszesz gdzie tak cię ''leją''. Mogę domyślać się, że ''latasz'' nie tam gdzie trzeba. Mając eq z 68 lvl może włazisz tam gdzie gracze z 70 lvl nie mają z mobami żadnego problemu. Wiec to by bylo rozwiazanie, za slabe wyposazenie masz. Musisz dobic do 70 lvl i wydropic eq z 70lvl. Do 70 lvl musisz expic postac w 3 lokacjch.. W ''zalane wybrzeże'', ''płonący dół'' i ''kreta wyżyna''. Dopiero jak uzyskasz 70 lvl to możesz zacząć latać na epickie podziemia które dają mozliwość wydropienia najlepszych/fioletowych części ekwipunku. Jeżeli nie jesteś w gildii to zapraszam do ''Sami Swoji'' (nie ma błędu w nazwie). Tam znajdziesz pomoc i odpowiedzi na szereg pytań, Szukaj:Riko, -Riko-, Nemea, DanielB.

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny

Re: Poziom trudności

Postautor: gwizdq » 14 wrz 2016, 7:03

wielkie dzięki za odpowiedź - nie gram jeszcze na epickich podziemiach - to są rozdziały 3,4 z kampania - Elemental evil i Maze engine..... w takim razie dobijam do 70 i zobaczymy co dalej, pozdrawiam

Awatar użytkownika
gwizdq
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2016, 17:40
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Rzeczpospolita
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik - Tyrion (PS4)

Re: Poziom trudności

Postautor: czesio00 » 14 wrz 2016, 11:59

Trzeba ćwiczyć, grać i się nie poddawać, potem rzuć klawiaturą o podłogę - mi pomogło ;)

Awatar użytkownika
czesio00
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2016, 11:51
Lokalizacja: Poznań
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron
Reputation System ©'