Powrót do gry x2.

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Powrót do gry x2.

Postautor: kualbipa » 08 sie 2017, 12:53

Witam wszystkie osoby (zakładam, że nieliczne) odwiedzające to forum. Chciałbym zapytać się, kto gra jeszcze w tę grę? Na stronie tego forum, to znaczy w którymś dziale, można znaleźć jeszcze mój post, w którym pytałem o powrót jeszcze jakiś czas temu. Wtedy tylko się zalogowałem i stwierdziłem, że nie warto grać. Teraz z powodu ustabilizowanej roboty i życia towarzyskiego, jestem w stanie wygospodarować sobie trochę czasu na jakieś gry. Padło znów na Neverwintera, z kilku powodów. Głównie chodzi o to, że "nowe" gry typu LoL oraz CS:GO nie są dla mnie, zbyt bardzo się niecierpliwie. Do tego ten świat mogę powiedzieć troszkę znam, nie muszę wszystkiego się uczyć od zera. Mam sentyment do tego świata i chciałbym jeszcze spędzić parę godzin w grze, nawet jeśli serwery dogorywają. Jestem ciekaw jak prezentuje się sytuacja właśnie, nawet nie potrafię zadać konkretnego pytania - w tę grę grają na tyle ogarnięte osoby, że chyba nie będzie trudno napisać kilku zdań o obecnym stanie, jak to się ma wszystko z eventami i tym podobne. Tym samym z miejsca chciałem zapytać o polskie gildie, rajdy, pvp -> jak to wszystko obecnie wygląda. Czy p2w zdecydowanie odstają od szaraczków, którym zapewne będę? I do tego końcowa prośba; jeśli będzie trzeba to ją usunę, jednak uważam, że to nic niestosownego. Chciałbym po prostu lepiej zacząć (robię nowe postacie, obecny maksymalny level to 80, a ja mam marny 65 i myślę, że wato sobie poprzypominać wszystko od podstaw, a dopiero potem rozwiajć dalej rozpoczęte kiedyś postacie). Jeśli ktoś ma jakieś przedmioty na oddanie, nie wiem; monety, mounta jakiegoś ciekawego, może jakieś uroki astralne (chyba tak to isę nazywało) lub może mi kupić ekwpunek, za któreś monety przypisane do postaci to będę wdzięczny. Pozdrawiam, Kuba.

Awatar użytkownika
kualbipa
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, 20:13
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Powrót do gry x2.

Postautor: Santjago » 09 sie 2017, 20:46

Witaj. Ostatnio także naszło mnie na powrót do gry. Z tym że ostatnio grałem jeszcze przed wyjściem dodatków. Po prostu nie było już co robić. A kiedy wyszły, to przestała mnie gra interesować. Z tego co słyszałem, to aktualizacje przestały wychodzić po polsku, co jest trochę smutne.
Można pograć razem, może jeszcze mojego młodszego brata namówię. Z tym że mam ostatnio niewiele czasu. I to o różnych porach, gdyż ostatnio pracuję na nocnych zmianach (23-7:00). Ale od czasu do czasu popykać mogę, powbijać lvle. Pisz mi tu na priv, lub na steamie, nick Santjago. Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
Santjago
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2014, 20:35
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: szukam

Re: Powrót do gry x2.

Postautor: kualbipa » 10 sie 2017, 8:05

Nie wiem co z tymi aktualizacjami. Odezwę się na steam, temat wciąż otwarty ludzie jak coś.

Awatar użytkownika
kualbipa
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, 20:13
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Powrót do gry x2.

Postautor: kualbipa » 10 sie 2017, 11:05

a co ma być nie tak? Pytam się o jakąś pomoc na start : D

Pytający już nie istnieje, przepraszamy za usterki.
~ Sarr

Awatar użytkownika
kualbipa
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, 20:13
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: Powrót do gry x2.

Postautor: Sarr » 29 sie 2017, 4:35

Wybaczcie, zabiliśmy trochę spamerów i tropimy następnych. :mag1:

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'