Powrót, a stare konto

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Powrót, a stare konto

Postautor: robczyk » 18 cze 2016, 14:07

Czesc, postanowilem wrocic do NW po dluzej przerwie i mam kilka pytan odnosnie mojego starego ekwipunku. Skonczylem gre w 2013roku i wtedy bylo to cos warte, a jak jest teraz? Moglby mi ktos pomoc i powiedziec czy cos z tego jest wartosciowe, moze sa tu itemki ktorych nie da sie juz zdobyc itp. Bede bardzo wdzieczny za pomoc :)


Wstawiam link do screenow z konta:
http://files.tinypic.pl/i/00796/3pmo1888f5gx.jpg

Awatar użytkownika
robczyk
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2016, 13:51
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Powrót, a stare konto

Postautor: -Riko- » 18 cze 2016, 15:02

Witam
Niestety, z tego co widać to ten ekwipunek jest bezwartościowy. Skoro wracasz do gry to bedziesz teraz expić postać na 70 lvl. Te części ekwipunku które bedziesz dropić podczas expienia będą lepsze od tych co posiada postać. Zresztą bedziesz zmieniać je kilka razy (będą zielone zazwyczaj). Dopiero po osiągnieciu 70 lvl bedziesz mógł kupić lub wydropić eq na postać eq ''epickie''. Nie widać uroków, może z nich bedziesz mieć pociechę. Jeżeli mają lvl 7, 8 to bedzie to minimum, postać bedzie grywalna ale najlepsze są 10,11 i 12 lvl ale koszt kupna tych ostatnich to ok 2kk (2 mln) astralnych diamentów. Wszystko przed tobą, bedziesz grac to i zdobędziesz wszystko na postać;eq, uroki i artefakty (nie widać żadnego).

''Postać w grze dc- ''Panadol'', cw- ''Riko''....gildia ''Spartanie'' i miedzy innymi ''Łowca jeleni''.....gildia ''Spartanie Akademia''''
Awatar użytkownika
-Riko-
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 lut 2016, 13:05
Reputacja:
Pomocny
Płeć: Facet
Gildia: "Spartanie" ''Spartanie Akademia"
Postaci w Neverwinter: main dc: Panadol
cw: Riko, tr: DanielB, gwf:Dymny


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron
Reputation System ©'