Podziemia normal a za wysoki lvl.

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Podziemia normal a za wysoki lvl.

Postautor: dog_1 » 12 sty 2014, 15:06

Tak krótko chciałem się zapytać, dlaczego teraz mi nie wychodzi :)
Rzecz jest taka: teraz mam 44 lvl i dostałem questa na pójście do podziemi Tron Idris. Mam problem z utworzeniem grupy tak by się dostała do niego.
Byłem w Krypcie Cragmire mając 33 lvl. Utworzyłem grupę, zebrałem ludzi 23-26 lvl, nie pamiętam którą opcje wybrałem 1 albo 2, była informacja że mam za wysoki lvl i czy chcę na pewno wejść do podziemi, zatwierdziłem i utworzył się ten stożek przed wejściem do krypty, gdzie kiedy wszyscy wbili to weszliśmy do środka.
Teraz robię to samo, ale non stop wyświetla mi się, że mam aktywną instancję albo w jestem w jakieś kolejce. Nie wiem jak pozbyć się tego bugu.

Ciekawostka od mnie: macie za dużo przedmiotów a sklep jest za daleko? Wystarczy otworzyć sklep za diamenty(inwentarz, druga zakładka i wydaj diamenty) mamy dostęp do sklepu i można spokojnie sprzedać nadwyżkę :)

@@edit

Bug się poprawił w końcu, po 2h męki wbiłem samemu do podziemi, potem grupa normalnie się utworzyła.

Awatar użytkownika
dog_1
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2014, 14:39
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron
Reputation System ©'