Parę pytań od nowego

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Parę pytań od nowego

Postautor: Mefi » 04 sie 2016, 20:42

Witam, dziś zaczynam przygodę w tej grze na ps4, mimo iz mój J. Angielski jest słaby mam za sobą trochę tego typu gier na PC. Pozornie gra wydaje się łatwa tylko chodze i dedam moby, jednak kilka godzin szukalem banku, (brak miejsca w eq), widziałem tylko gildyjny bank a tych w okienkach gracze zaslaniali... :D dlatego wole pytać o wszystko...

1. 100 miedziakow to 1 srebrna moneta, 100 srebrnych to 1 złota z tego co wyczytalem, jednak chce powiększyć ekwipunek i tam jest za "ZEN" czy 1 złota moneta to 1 ZEN? A MOZE 100 ZLOTYCH? Jezeli nie to jak nabyć to ZEN? I na co jest wymienne?

2. Jak zdobyć konia wyczytalem, jednak widzę graczy na innych "pojazdach", skąd zdobyć np pająka lub cos podobnego? Przechodzić misje? Kupić?

3. Czy znajdę gdzieś stronke z opisem itemkow w grze? Najlepiej po PL, jeżeli można :D nie wszystkie itemy mogę skojarzyć co do czego itd.

4. Otworzylem paczkę i dostałem 4k diamentow, czym sa diamenty w porownaniu do ZEN i ewentualnie złotych monet? Czy można gdzieś wymieniać waluty?



Poki co tyle, ale pewnie będę tu nie raz pisał :p

Awatar użytkownika
Mefi
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:54
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Parę pytań od nowego

Postautor: Izwor » 04 sie 2016, 23:35

Na PS4 nie gram ale na PC wygląda to tak:
Astralne Diamenty (AD) to waluta specjalna, którą zdobywasz za ukończenie dziennych misji (potyczki, podziemia, pvp), na 70 lvl będzie więcej możliwości aby je pozyskać.
AD można wymienić na ZEN (możliwe, że dopiero od jakiegoś poziomu), na PC masz ikonkę wymiany ZAX (takie Z z diamencikiem). I tam można wymieniać AD na ZEN.
ZEN to waluta którą albo możesz kupić za prawdziwą kasę albo tak jak pisałem wymienić za AD.
Jest sklep ZEN, w którym za ZEN można kupić przedmioty.

Dodatkowe wierzchowce można pozyskać z eventów (co jakiś czas na weekend, czasmai trwają tydzień), trza robić misje, zdobywać waluty, te wymieniać na jakiegoś patataja. Alternatywą jest sklep ZEN. Oczywiście jaki wierzchowiec i dlaczego to temat rzeka. Dobrym wyborem będzie wierzchowiec fioletowy (bo bonus do prędkości) oraz taki co daje przydatną statystykę (np. moc, trafienie krytyczne lub ozdrowienie). Ostatnio wprowadzony system wierzchowców i insygni sporo namieszał. Spis bonusów można znaleźć tutaj: http://two30.github.io/neverwinter-insignia/?0
Poza tym wszelkie info dotyczące gry można znaleźć tutaj: http://neverwinter.gamepedia.com/Neverwinter_Wiki

Awatar użytkownika
Izwor
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2014, 21:45
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Polish Domination
Postaci w Neverwinter: Keira Stickyfingers
Kedrigern
Spartacus


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron
Reputation System ©'