Licznik średnich zadawanych obrażeń

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Licznik średnich zadawanych obrażeń

Postautor: s-s-g » 04 paź 2014, 23:45

Witam.Dostałem dzisiaj ciekawą teorię do przeanalizowania od jednego z członków Gildii.Chodzi mianowicie o porównanie stanu faktycznego zadawanych obrażeń ,do tzw ( przelicznika zadawanych obrażeń). Ale o co chodzi,już wyjaśniam. Otóż podobno średni damage wylicza się z zależności ( średni damage broni + damage postaci bez broni + posiadana moc) . Z moich wyliczeń wychodziłoby ,że 770+84 + 26%(moc - po kliknięciu "C" i najechaniu na moc,mamy pokazany % obrażeń ,które zadajemy dzięki posiadanej mocy, u mnie to 26%. ALE 770+84=854 - i to już wyklucza całą teorię,ponieważ po praktycznych doświadczeniach ( atakowaniu potworów) " MAGICZNYM POCISKIEM" wychodziła mi średnia 625.


Więc 854,a 625 ,to lekka różnica. Zostaje kwestia tych 26% mocy,bo nie wiem ile to daje mi premii do obrażeń,ponieważ jest w postaci %,a nie liczb.

Jest to pewnie nie do końca zrozumiałe,ale postarałem się to wyjaśnić w sposób najjaśniejszy, jaki potrafiłem.
Jeśli cała ta "teoria" ma rację bytu,to prosiłbym o o jakąkolwiek odpowiedź . Bo nie wiem,czy już jest jakiś temat o tym i czy czasem zbytnio filozofuje :)

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
s-s-g
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2014, 13:44
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Manipulujący Czarodziej

Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
Reputation System ©'