Jak to możliwe ?

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Jak to możliwe ?

Postautor: Rebel » 24 sie 2013, 13:44

Witam,
Dziś natrafiłem na bardzo dziwną rzecz.Jak grałem sobie w dominacje PvP(przedział lvl 40-49) do mojej grupy wrzuciło bardzo dobrego Zbrojnego Strażnika,nie było by to nic dziwnego gdyby nie to ,że jego wyposażenie wzbudziło moje podejrzenia.W trakcie meczu skorzystałem z funkcji "sprawdź" i okazało się ,że gracz ten miał założone 3 epickie(fioletowe) przedmioty,z statystykami takimi jak te przedmioty mają w originale(na 60 poziom) nawet z tymi różowymi slotami,z wyjątkiem ,że była możliwość założenia ich od 49 lvl :mur: I teraz moje pytanie,czy ktoś mi może wytłumaczyć jak ? dlaczego ? co on zrobił ?
Bo ja tego szczerze pojąc nie mogę,że osoba z 49 lvl lata sobie z uzbrojeniem dostępnym od 60-czy to jakiś cheat czy nowa funkcja w zen ?
Jeżeli chodzi o miejsce tego ewenementu to serwer Dragon,a nick tej osoby ? Pamiętam tyle ,że zaczynał się na "Bio" i chyba miał po Bio myślnik...
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rebel
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2013, 16:51
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Jak to możliwe ?

Postautor: Kassidy » 24 sie 2013, 20:09

W domu aukcyjnym w dziale ekwipunku jest zakładka "Pakiety Sprzętowe" są tam dwa rodzaje niebieskich pakietów ze skrzynek Koszmaru i Ferii.
Wypadają z nich itemy na dany lvl, ale o klasie poziomu kilka(naście) lvli wyższego. Np otwarta na 9 lvl daje item na lvl 20 z możliwością noszenia na 9.
Co prawda na niższych lvlach wypadają niebieskie, ale myślę, że w tym przedziale który podałeś mogą być fiolety, mogę się mylić.

Awatar użytkownika
Kassidy
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2013, 20:06
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Full of Hate
Postaci w Neverwinter: TR Kassidy
GF Case

Re: Jak to możliwe ?

Postautor: Rebel » 25 sie 2013, 20:39

Okey,dzięki za odpowiedź,teraz już wszystko jest jasne. W sumie temat można już zamknąć.

Awatar użytkownika
Rebel
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2013, 16:51
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron
Reputation System ©'