Bardzo długa przerwa

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

Bardzo długa przerwa

Postautor: Tacemadeo » 03 gru 2015, 1:42

Witam. Grałam już kiedyś w Neverwinter ale to było bardzo dawno temu. Miałam jedną postać 60 lvl "Manipulujący czarodziej" teraz mam jeden 41 lvl "Czarnoksiężnik plagi" a drugi 17 lvl "Manipulujący czarodziej". Ten 17 level mam ponieważ chciałam ja zrobić jako postać do typowego pvp. Nie wiem czy to jest w ogolę możliwe. Znaczy chodzi mi o to ze tą postać na 17 lvl wspomagałam trochę i 60 i 41, w eq mam kilka itemów epickich trochę rzadkich no i normalne, w epickie mam wsadzone uroki i to na tyle "kiedyś" na pvp to mi wystarczało a dziś jak weszłam to była katastrofa... Moje pytanie jest takie, co mam zrobić żeby być na poziomie innych .? ; < tej 60 juz nie mam, zostały mi te dwie postacie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tacemadeo
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2015, 1:21
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: NeverBackDown
Postaci w Neverwinter: Manipulający czarodziej - Bloodangel

Re: Bardzo długa przerwa

Postautor: bulek20 » 03 gru 2015, 17:36

Witaj Tacemadeo aby osiągnąć poziom innych po prostu trzeba częściej grać , dla przykładu ja gram w NW trzeci rok nie wydałem ani złotówki na tą grę , brakuje mi dosyć sporo do SUPERMENA ale nie narzekam mam poziom innych i jestem zadowolony .

Jest jeszcze druga bardzo prosta ścieżka za kasę ( tego nie polecam ) :nono:

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę

Re: Bardzo długa przerwa

Postautor: zed1 » 06 sty 2016, 16:13

Jestem w podobnej sytuacji. Po roku czasu znowu wracam do gry Neverwinter Obrazek. Wcześniej grałem bez przerwy przez około 4 lata, ale niestety potem nie miałem już tyle czasu i się opuściłem. Myślę, że teraz wrócę ze zdwojoną siłą. Obecnie jestem na 4 levelu, myślę, że nie ma tragedii, ale postaram się wszystko jak najszybciej nadgonić. Mam na razie jedną postać - Czarnoksiężnika plagi, chcę zdobyć ich więcej, ale wiem, że potrzebuję na to czasu. Ile Wy macie już swoich postaci i jakie są to postacie?

Ostatnio zmieniony 29 sty 2016, 14:27 przez zed1, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
zed1
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2016, 18:11
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Bardzo długa przerwa

Postautor: bulek20 » 06 sty 2016, 22:07

zed1 » dzisiaj, 16:13 pisze:Jestem w podobnej sytuacji. Po roku czasu znowu wracam do gry Neverwinter. Wcześniej grałem bez przerwy przez około 4 lata, ale niestety potem nie miałem już tyle czasu i się opuściłem. Myślę, że teraz wrócę ze zdwojoną siłą. Obecnie jestem na 4 levelu, myślę, że nie ma tragedii, ale postaram się wszystko jak najszybciej nadgonić. Mam na razie jedną postać - Czarnoksiężnika plagi, chcę zdobyć ich więcej, ale wiem, że potrzebuję na to czasu. Ile Wy macie już swoich postaci i jakie są to postacie?


Postaci się nie zdobywa tylko tworzy ,bezpłatnie na jedno konto dwie postacie , na więcej postaci można wykupić miejsce za zen .

Awatar użytkownika
bulek20
Harfiarze
Harfiarze
 
Posty: 270
Rejestracja: 05 paź 2013, 20:57
Lokalizacja: Racibórz
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: CW_Diablę


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
Reputation System ©'