2 Pytanka

Witaj wędrowcze! Nowy w Neverwinter? Nie martw się - każdy kiedyś zaczynał!
W tym miejscu zapytasz o pomoc sezonowanych Weteranów. Nie zapomnij podziekować przyznając Reputację!

2 Pytanka

Postautor: Katarina » 29 lip 2013, 11:41

Witam serdecznie community Neverwinter :)

Mam 2 pytania odnośnie gry:

1. Wczoraj próbowałem założyć drugie konto na różnych adresach pocztowych (wp, o2 i gmail). Niestety na żadne z nich nie przyszedł mail z aktywacją konta, a bez niej nie mogę się zalogować do gry! :( Co mogę zrobić?

2. W dalszym etapie rozgrywki (20 lvl) gra już w większości lokacji wariuje - spadają fpsy, zawiesza się itp. Wiem, że jest to stosunkowo nowa produkcja, ale nawet w mega słabo zoptymalizowanym RaiderZ wszystko "chodziło" lepiej. Czy macie podobnie? Mój komputer spełnia wymagania dla najwyższych ustawień ale dla dobra i "płynności" rozgrywki zmieniłem na średnie. Efekt jest nieznaczny. :(

Obrazek
Awatar użytkownika
Katarina
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2013, 11:31
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: 2 Pytanka

Postautor: Donek » 29 lip 2013, 11:45

A z użytkownikami to już się nie przywitasz ?!
asz ty zapamiętam to sobie :czacha1:

1.Rozumiem że chodzi ci o klucz aktywacyjny do korzystania ze sklepiku gry ? w takim razie
sprawdź skrzynkę SPAM takiego psikusa automat mi też zrobił, więc nie zdziw się jak
znajdziesz tam z 40 wiadomości z kluczami :yyy:

2.Też mam taki problem ale gra mi spowalnia kiedy wchodzę w zarośla, krzaki etc. może to być przyczyną ?
ogólnie nie próbowałem tego zwalczyć bo zdarza mi się to na ruski rok

Nie dyskutuj z debilem bo później pokona cię "inteligencją" +/- Daje kiedy ktoś na to zasługuje
Awatar użytkownika
Donek
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2013, 12:06
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik: Poziom: 60

Re: 2 Pytanka

Postautor: Katarina » 29 lip 2013, 11:48

Odnośnie punktu pierwszego, to chodzi mi o mail, który aktywuje konto bo bez tego nie mogę się zalogować do gry. Sprawdzałem skrzynkę spam i nic.

Przecież powitałem wszystkich. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Katarina
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2013, 11:31
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: 2 Pytanka

Postautor: Donek » 29 lip 2013, 11:56

Z tego co się orientuje przy rejestracji nie było żadnego maila aktywującego (albo znowu cię źle zrozumiałem)
jak to jest mówiłeś że masz 20 Poziom a teraz magicznym sposobem gra wymaga od ciebie aktywacji ?
mógłbyś sprecyzować to?

Nie dyskutuj z debilem bo później pokona cię "inteligencją" +/- Daje kiedy ktoś na to zasługuje
Awatar użytkownika
Donek
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2013, 12:06
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Zbrojny Strażnik: Poziom: 60

Re: 2 Pytanka

Postautor: Katarina » 29 lip 2013, 12:03

Donek » 2 min temu pisze:Z tego co się orientuje przy rejestracji nie było żadnego maila aktywującego (albo znowu cię źle zrozumiałem)
jak to jest mówiłeś że masz 20 Poziom a teraz magicznym sposobem gra wymaga od ciebie aktywacji ?
mógłbyś sprecyzować to?


Założyłem rano konto i ono jest w porządku.
Po południu chciałem założyć jeszcze jedno, ALE za każdym razem, gdy próbuję zalogować się na te niby założone konto pojawia się komunikat "Prosimy aktywować konto!", jednak na pocztę nie przyszły mi żadne maile a użyłem do tego wp, o2 i gmaila.

Obrazek
Awatar użytkownika
Katarina
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2013, 11:31
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: 2 Pytanka

Postautor: Aniol » 29 lip 2013, 13:39

Sprobuj wyslac ponownie maile weryfikacyjne wedlug neverwinter-pomoc-techniczna/rejestracja-do-neverwinter-online-t408.html

Awatar użytkownika
Aniol
Wielki Mentor
Wielki Mentor
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL


Wróć do Neverwinter - Forum Nowych Graczy

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron
Reputation System ©'