[Maintenance] 18/06/2013 - 16:00 + Patch

Dyskusje o Wieściach ze świata Neverwinter!

[Maintenance] 18/06/2013 - 16:00 + Patch

Postautor: JohnsonCase » 18 cze 2013, 11:51

Witajcie,
Jako że nie wiem gdzie tą informacje dać to właśnie postanowiłem dać w dział "Ogólny".
18/06/2013 o godzinie 16:00 odbędzie się przerwa techniczna w której zostanie wprowadzony Patch NW.3.20130529z.14. Jego zawartość to m.in:
● Wizualizacja wybuchu portalu zostaje zoptymalizowana. (Event)
● Crash pamięci RAM związany z efektami specjalnymi ataku zombie został prawidłowo rozwiązany. (Event)
● Oddany Kapłan (ang. Devoted Cleric) - Astral Shield's efekt wizualny został poprawiony.
● Specjalista w broni dwuręcznej (ang. Great Weapon Fighter) - Kondycja (ang. Constitution) będzie prawidłowo zwiększała Armor Pentatration.
● Zbrojny Strażnik (ang. Guardian Fighter) - Zręczność (ang. Dexterity) będzie prawidłowo zwiększała Armor Penetration.
● W Protectors Enclave umieszczono kilka skrzynek pocztowych aby można było korzystać z poczty i ich załączników.
● Został poprawiony błąd w którym to można było przywołać dwóch kompanów na raz oraz poprawiony został problem zablokowania kompana w Protectors Enclave.
● Zakładkę Achievements można będzie przewijać.
● Adventurer's Reward będzie miał teraz przycisk [OK], a nie [Close], aby gracz widział co dostaje.
● Wyszukania "For Review" w Foundry mają limit wyświetleń.
Dodatkowo:
● Aukcje w Gateway bez "Bid" wyświetlą poprawnie "N/A", zamiast wartości ujemnej ("-1").

Wybrałem i przetłumaczyłem te wg. mnie najważniejsze... Reszta to poprawki w niektórych lokacjach.

Ostatnio zmieniony 18 cze 2013, 12:52 przez JohnsonCase, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam Serdecznie! Johnson Case
Odwiedź mój Fanpage i daj mi "Like it!": Johnson Case
Nie zapomnij mnie ocenić! - Każdy punkt jest dla mnie istotny!
Awatar użytkownika
JohnsonCase
Zaprawiony w Bojach
Zaprawiony w Bojach
 
Posty: 70
Rejestracja: 17 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Hajnówka
Reputacja:
Bohater
Płeć: Facet
Gildia: Brotherhood of the Flame
Postaci w Neverwinter: Guardian Fighter (Zbrojny Strażnik)

Re: [Maintenance] 18/06/2013 - 16:00 Patch

Postautor: Sarr » 18 cze 2013, 11:59

Przeniosłem do Wieści.
Ja akurat mam trochę roboty i koledzy w rozjazdach.... Pozwolisz że wrzucimy pod Twoim nickiem do Portalu? :)
Bo nie widzę sensu od nowa tłumaczyć.

Ważne Info:
Gdybyś chciał od razu do Portalu wrzucać Newsy (na Forum pojawi się odnośnik), to możesz tutaj:
http://www.neverwinter.com.pl/create-new-article.html

Każdy z Was może to robić, nasz Portal jest otwarty z założenia - każdy może go współtworzyć :).
Otrzymaliście uprawnienia Autorskie, wystarczy dodać artykuł, a jeden z Redaktorów go sprawdzi i niezwłocznie opublikuje.

Można też dodawać swobodnie inne teksty, powstanie niebawem dział z Poradnikami i innymi artykułami. Połączymy go z Biblioteką, tam znajdą się komentarze.

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.

Re: [Maintenance] 18/06/2013 - 16:00 Patch

Postautor: JohnsonCase » 18 cze 2013, 12:10

Sarr pisze:Przeniosłem do Wieści.
Ja akurat mam trochę roboty i koledzy w rozjazdach.... Pozwolisz że wrzucimy pod Twoim nickiem do Portalu? :)
Bo nie widzę sensu od nowa tłumaczyć.

Ważne Info:
Gdybyś chciał od razu do Portalu wrzucać (na Forum pojawi się odnośnik), to możesz tutaj:
http://www.neverwinter.com.pl/create-new-article.html

Każdy z Was może to robić, nasz Portal jest otwarty z założenia - każdy może go współtworzyć :).
Otrzymaliście uprawnienia Autorskie, wystarczy dodać artykuł, a jeden z Redaktorów go sprawdzi i niezwłocznie opublikuje.

Jasne, Sarr rób co uważasz za słuszne. W sumie dobra sprawa, że portal otwarty to nie będę musiał skakać ewentualnie po działach na forum ^^ dzięki za poinformowanie mnie.

Pozdrawiam Serdecznie! Johnson Case
Odwiedź mój Fanpage i daj mi "Like it!": Johnson Case
Nie zapomnij mnie ocenić! - Każdy punkt jest dla mnie istotny!
Awatar użytkownika
JohnsonCase
Zaprawiony w Bojach
Zaprawiony w Bojach
 
Posty: 70
Rejestracja: 17 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Hajnówka
Reputacja:
Bohater
Płeć: Facet
Gildia: Brotherhood of the Flame
Postaci w Neverwinter: Guardian Fighter (Zbrojny Strażnik)


Wróć do Najnowsze Wieści

 


  • Sprawdź Podobne Wątki
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Reputation System ©'