System rejestracji

Chętnie rozpatrzymy wszelkie komentarze, prośby i sugestie płynące od Was, naszych mieszkańców. Piszcie śmiało.

System rejestracji

Postautor: Etorion » 17 mar 2013, 11:44

Witam, od dosłownie minuty jestem użytkownikiem waszego portalu i chciałbym zaproponować abyście dodali również możliwość rejestracji na samym forum ponieważ znalezienie opcji rejestracji zajęło mi około 5 min (najpierw przegrzebałem forum a dopiero później postanowiłem zobaczyć na stronie).

Awatar użytkownika
Etorion
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2013, 11:42
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: System rejestracji

Postautor: Hatzu » 10 kwie 2013, 14:08

Witam i zarazem zgadzam się z powyższym - ja akurat trafiłam na forum bezpośrednio, po wygooglowaniu jej przypadkiem w wyszukiwarce. Nie miałam pojęcia o istnieniu strony głównej i bezskutecznie szukałam przycisku rejestracja. Na szczęście doszukałam się rozwiązania w niniejszym poście :)

Awatar użytkownika
Hatzu
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2013, 14:05
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Kobieta
Gildia: Steel and Magic

Re: System rejestracji

Postautor: Kazgah » 10 kwie 2013, 23:08

O tą kwestię już pytano :), i w przyszłości administracja postara się to poprawić. I na przyszłość sprawdzajcie temat Pytania, utworzony specjalnie aby można by zadawać załodze sugestie/pytania/itp

Maciej link tutaj

Temat blokuję.

And it was written in the 5th chapter of Johns Gospel:
"Don't bring your goddamn problems to my doorstep. Jackass."
Awatar użytkownika
Kazgah
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 31
Rejestracja: 09 gru 2012, 12:22
Lokalizacja: The Net
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:

Re: System rejestracji

Postautor: Sarr » 12 kwie 2013, 12:31

Bardzo dziękujemy za te informacje.
Właśnie dodałem link do Rejestracji na szczycie forum, tuż pod Wrotami Neverwinter : ). Widoczny tylko dla gości, tj. zainteresowanych.
Musimy używać jednego sposobu Rejestracji, ale czy będzie to formularz Forum czy Portalowy - nie ma większego znaczenia.

Natomiast problem z aktywowaniem kont poprzez mail jest taki, że bardzo, ale to bardzo często akywacja wpada do SPAMu. Zwłaszcza jeśli się to klinuje gdzieś w filtrze gmaila, zanim zejdzie nawet na skrzynkę w jakimś Outlooku czy Thunderbirdzie. Może ciężko uwierzyć, ale wiem z doświadczenia, że sporo osób do SPAMu nie zagląda.
Jeśli jednak Spam rejestracje powrócą, możliwe że aktywacja mailowa wróci również.

Dzięki Kazgah za czujność, temat tymczasowo odblokowuję by zebrać ew. feedback.
Przenoszę do właściwego działu - Interakcja.

http://www.facebook.com/PL.Neverwinter - Neverwinter.com.pl na Facebook!
http://www.neverwinter.com.pl - Nasz Portal Neverwinter.
Awatar użytkownika
Sarr
Administrator
Administrator
 
Posty: 267
Rejestracja: 04 gru 2012, 3:20
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: It's a secret.

Re: System rejestracji

Postautor: majcher » 28 lip 2013, 12:09

Ja również jestem nowym userem. Myślę, że rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Nie ma potrzeby nic zmieniać.
mieszkania lublin

Awatar użytkownika
majcher
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2013, 12:06
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Interakcja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
Reputation System ©'