W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Rozmowy o innych MMO i MMORPG.

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: KusyZTR » 04 lip 2013, 23:24

Mu Online, Silkroad, Runes of Magic, Diablo3, kicks online i teraz Neverwinter :) aaa i chwilowa przygoda na PS3 w DC Universe

Awatar użytkownika
KusyZTR
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 23
Rejestracja: 02 lip 2013, 18:01
Lokalizacja: Płoty
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: WinterIsComing
Postaci w Neverwinter: KusyPL

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Kepis » 08 lip 2013, 22:32

CS.
Wolfenstein Enemy Territory.
Tibia.
Wszystkie gry przeglądarkowe w wersji PL.
Metin2.
Runes of Magic.
4story.
Nostale.
Rappelz.
Wizard101
World of Tank.
War Thunder.
Mu online.
Battlefield 3.
Call of Duty.
Medal of Honor.
Elsword.
Minecraft.
Ghost Recon online.
Neverwinter online.
Allods.
C9.
RaiderZ.
Track mania Nations Forever.
League of Legends.
Tzar.
World of Warplanes.
DC uniwerse.
Battlefield Heroes.

Kepis.
TR: 60LvL.
Niziołek.
Moja Kampania:
NWS-DD2X6OCPW

Spoiler: Pokaż
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=74VQAC8Xk0E[/youtube]
Awatar użytkownika
Kepis
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 189
Rejestracja: 27 cze 2013, 15:28
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: KusyZTR » 09 lip 2013, 9:18

o kurde dostajesz tytuł No Life tygodnia :D wygrałeś internet :D

Awatar użytkownika
KusyZTR
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 23
Rejestracja: 02 lip 2013, 18:01
Lokalizacja: Płoty
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: WinterIsComing
Postaci w Neverwinter: KusyPL

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Kepis » 09 lip 2013, 13:24

Nie no kiedyś byłem no lifem teraz mam swój wiek, a przez lata tych się gier nazbierało :P

Kepis.
TR: 60LvL.
Niziołek.
Moja Kampania:
NWS-DD2X6OCPW

Spoiler: Pokaż
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=74VQAC8Xk0E[/youtube]
Awatar użytkownika
Kepis
Strateg Pola Bitwy
Strateg Pola Bitwy
 
Posty: 189
Rejestracja: 27 cze 2013, 15:28
Reputacja:
Zaufany
Płeć: Facet
Gildia:

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: christof84 » 11 lip 2013, 10:45

Witam.
Na dłużej zawitałem w ROMku.
Teraz kolej na Never.
Mam nadzieję, że zostanę tutaj dłużej, chociaż brakuje mi w Nevewinterze pewnej klasy... Łowcy...

Awatar użytkownika
christof84
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2013, 10:34
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Arcz3r » 13 lip 2013, 13:57

Hiho,
Moje MMO z jakimi spędziłem dłuższy czas to:
Cabal Online (5-6 lat)
World of Warcraft Burning Crusade (pogrywałem od czasu do czasu)
League of Legends (już będzie leciał roczek)
Neverwinter (przystaje przy tym teraz :D)
a teraz takie w sumie bardzo krótkie wstępy do świata to:
Aion,
Metin 2,
Tibia,
Ghost Recon Online,
CoD MW2, BO,
Battle of Immortals,
GunZ,
Battlefield Heroes,
PoE,
NFS World,
Project Powder,
Smite,
Duel of Champions,
DC Universe,
Rohan,
Sacred Underworld,
Sacred 2,
Diablo 2,
DoTa 2,
CS 1.6 (Non-Steam, kiedyś wersje steam zakupie ;d)
To chyba tyle (możliwe że czegoś nie pamiętam xD) ale z racji tego że skupiony byłem na "Cabal Online" i serdecznie polecam tą grę jest mega ;D
Byłem ale już nie jestem No-Lifem w razie pytań xD

Arcz3r
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2013, 13:18
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Dejmian » 05 sie 2013, 1:04

WoW, LoL, CoD od MW do BO2, BF3

Zapraszam do Foundry "Czerwony Kapturek" NW-DI6LWMW79 .
Awatar użytkownika
Dejmian
Miejscowy Bohater
Miejscowy Bohater
 
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2013, 17:52
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak
Postaci w Neverwinter: Control Wizard

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: HellSlaughter » 09 sie 2013, 19:52

Diablo i i II, Baldurs Gate, Icewind Dale, Neverwinter + dodatki, Goblin Keeper, Warcraft3, Heroes 3-6, Skyrim, Morrowind, Call of Duty (all), Brink, Fallout, Torchlight 1, Assassins Creed, Overlord, Medal of Honor (all oprócz ostatniej części), Stalker (all), Wiedźmin 1, Dragon Age 1, Tomb Raider, Far Cry 1 i 3(niedawno zacząłem), NFS (w Most Wanted 1 grałem około 30 razy:-)), Sniper 1, World of Tanks, no i oczywiście Neverwinter Online......i jak bym pomyślał to jeszcze ze 20 (jak nie więcej) innych tytułów :-)

Awatar użytkownika
HellSlaughter
Poszukiwacz Przygód
Poszukiwacz Przygód
 
Posty: 28
Rejestracja: 24 lip 2013, 20:04
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Vizards
Postaci w Neverwinter: HellSlaughter---> GWF 60 level, TR 60 level

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Vex » 14 sie 2013, 23:57

HellSlaughter » 03 06 2013, 18:52 pisze:Diablo i i II, Baldurs Gate, Icewind Dale, Neverwinter + dodatki, Goblin Keeper, Warcraft3, Heroes 3-6, Skyrim, Morrowind, Call of Duty (all), Brink, Fallout, Torchlight 1, Assassins Creed, Overlord, Medal of Honor (all oprócz ostatniej części), Stalker (all), Wiedźmin 1, Dragon Age 1, Tomb Raider, Far Cry 1 i 3(niedawno zacząłem), NFS (w Most Wanted 1 grałem około 30 razy:-)), Sniper 1, World of Tanks, no i oczywiście Neverwinter Online......i jak bym pomyślał to jeszcze ze 20 (jak nie więcej) innych tytułów :-)



Powiedz mi czy też miałeś problem grając w Stalker: Zew Prypeci z wyłączaniem i brakiem odpowiedzi z X-Ray 1.6? jeśli tak to jak rozwiązałeś ten problem ponieważ czytałem na stronie że to część jest wadliwa i można było pobrać poprawkę od cenegi a niestety nie ma już tej poprawki i jak na razie mój stalker czeka na kolej do grania.

Awatar użytkownika
Vex
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 584
Rejestracja: 11 mar 2013, 4:25
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Lost Heaven
Postaci w Neverwinter: Nazwa Postaci: Vexuslord
Klasa: Control Wizard

Re: W jakie gry graliście przed Neverwinter?

Postautor: Zielony34 » 15 sie 2013, 21:37

Jeśli chodzi o bardzo stare dzieje to mam wycięte 1.5 roku życia które spędziłem na prywatnym serwerze Diablo II. Ogólnie grałem w Diablo od kiedy wyszło, nie miałem okazji przejścia trzeciej części ale po ukończonym demie szczerze powiedziawszy, zupełnie mnie do tej gry nie ciągnie, to już nie to samo...

Później były przygody z World of Warcraft, prywatne serwery na których 90% rzeczy nie chodziło, jeśli chodziło około 50% i zaczynało grać się całkiem fajnie to serwer nagle padał... Było tych prób sporo. Niestety, World of Warcraft jest tak specyficznym tytułem, że kiedy raz go spróbujesz i Ci się spodoba, nie zwiążesz się z żadną inną grą tego typu, każdy inny tytuł będziesz przyrównywał do WoWa, aż w końcu go zostawisz. Później na jakiś czas dałem sobie spokój z MMO aż do września 2012 kiedy kumpel namówił mnie na RAFy do WoWa. Grałem trzy miesiące, weszła Pandaria, poszły masowe bany na konta które nie kupiły Pandarii i tak moja przygoda z WoWem chyba definitywnie się zakończyła bo po tym co widziałem na oficjalnym serwerze, na prywatne już na pewno nie wrócę a za Pandy 85zł nie dam, szkoda mi kasy. Gdzieś od lutego zacząłem grać w World of Tanks i aktywnie udzielać się na oficjalnym forum ale ostatnie tygodnie udowodniły dobitnie jak bardzo Wargaming zlewa graczy i ma ich w głębokim "poważaniu". Jest to jedyne studio które tak otwarcie pluje w twarz graczowi.

Kilka dni temu ściągnąłem Neverwinter gdyż świat D&D nie jest mi obcy oraz kumpel powiedział mi że gra jest na prawdę dobra [człowiek który też skacze po różnych MMO nie mogąc znaleźć sobie miejsca]. Ściągnąłem, odpaliłem i zakochałem się tak jak kiedyś za pierwszym razem w WoWie [; Na pewno nie tak jak w Diablo II gdyż ta gra zajmuje szczególne miejsce w moim życiorysie i żadna inna jej nigdy nie zastąpi, ale Neverwinter na prawdę wciągnął mnie niesamowicie i jest dla mnie na prawdę świetną grą z którą czuję że zostanę na dłużej.

To co zmienił bym w NV to przede wszystkim silnik gry na Open World. Wiem że cała oryginalność polega na instancjach, zgodzę się, ale Open World to chyba jedyna rzecz która stoi na drodze do tytułu gr prawie doskonałej. Ogromny potencjał upatruję również w PVP, widzę że jest to coś w rodzaju LoLa tylko z perspektywy pierwszej osoby [LoL nie przypadł mi do gustu kompletnie] jest dynamicznie, jest ciekawie, jest całkiem oryginalnie i trzymam kciuki aby kiedyś tryb PVP zdobył taką samą popularność i profesjonalny poziom jak rozgrywki w LoLa czy DOTA2, jeśli twórcy w pocie czoła będą nad nim pracowali, kiedyś możemy się spotkać na najlepszych imprezach gamingowych w walce o prawdziwe pieniądze, czego sobie i Wam życzę [;

Awatar użytkownika
Zielony34
Zawadiaka
Zawadiaka
 
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2013, 9:32
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne Gry MMO

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
Reputation System ©'