Orb of Abrogation - PL

Grałeś ostatnio w jakiegoś ciekawego cRPGa?

Orb of Abrogation - PL

Postautor: LauraNotter » 18 sie 2014, 18:50

Historia Świata


Wspaniałe miasto Ephesus powstało wieki temu. Od początku swego istnienia, miasto rozwijało się bardzo szybko. Wielu ludzi z całego świata uznało je za idealne miejsce do założenia rodziny, dostatniego życia i zostawienia wszelkich trosk za bramami. Niestety, Paladin przerwał te marzenia o lepszym świecie.

Ten człowiek odwrócił się od swojego boga i kościoła któremu wcześniej wiernie służył. W miarę czasu jego nienawiść do wszystkiego, oraz gniew wzrastały. Zaczął uczyć się sztuk okultystycznych. Używał magii do manipulacji ludźmi dla jego szlonych planów.

Ludzie boją się go. Użył swoich nowych okultystycznych mocy i zdobył kontrolę nad radą miasta. Zabarykadował się w budynku rady i zniszczył wszystkich, którzy sprzeciwili się jego woli. Krążą plotki, iż podpisał pakt z demonem...

W zamian za życie wieczne, oddał duszę demonom. Magiczne przedmioty które otrzymał, dały mu możliwość niestarzenia się. Orb of Abrogation jest uważany za jedyną rzecz, dzięki której można go pokonać. Dlatego ukrył go, aby jego moc była niemożliwa do pokonania.


Historia Ephesus

"Dawno, przed wiekami, w miejscu Areny stał Kościół pradawnego boga, którego imię nie przetrwało w księgach. Nie wiedzieć czemu, historia tamtych dni na zawsze tajemnicą osnuta zostanie, kościół wygnał z miasta jednego z najznakomitszych paladynów. Imię jego brzmiało Nassau. Paladyn, wyprowadzany poza bramy miasta, poprzysiągł zemstę.

Był na wygnaniu, aż do pewnego dnia... Dnia, w którym powrócił i uzyskał ponownie wstęp do miasta. Z chwilą, gdy wkroczył do Gmachu Rady Miasta, słuch po nim zaginął. Rozeszły się po mieście jedynie plotki na temat jego losów. Niektórzy mówili, że Rada dokonała w tajemnicy jego egzekucji. Inni twierdzili, że przejął kontrolę nad Radą. Kościół został zburzony, w jego miejscu stanęła Arena. Wielu ludzi wyprowadziło się z miasta. Ponadto, od tego dnia nikt nie wszedł do Gmachu Rady. Stał on otworem tylko dla nielicznych wtajemniczonych. Nikt naprawdę nie wiedział, co się działo w Gmachu. Ale od tego dnia miasto podupadało w ruinę.

Aż do czasu, gdy do krain zaczęli ściągać śmiałkowie, którzy posłyszeli legendę o demonie rządzącym krainą i ku swej chwale, dla pieniędzy bądź w imię swych bogów postanowili rzucić wyzwanie złu skrywanemu pod maską wielkiej tajemnicy. Słyszeli oni opowieść o artefakcie - Orb of Abrogation - który mógłby pokonać demona.

I znaleźli się dwaj bohaterowie, którzy magią artefaktu chronieni z Nassau się starli i pokonali go w krwawej bitwie, w której jeden z nich poległ. Byli to druid Garland i sługa Azuraka - Ivan Krwawy Czerep. Niestety nie zgładzili Nassau, gdyż czuwał nad nim Mohrgion, bożek chaosu co śmierci hołduje, a któremu Nassau się zaprzedał. Krwawym światłem się objawił, jak powiadają, i zabrał sługę swego.

Dla miasta nastały ciężkie czasy. Nikt bowiem nie chciał podjąć się odbudowy dawnej świetności, nie wierząc, że to w ogóle możliwym by się stało...
Aż wreszcie coś drgnęło. Garland odezwę do ludu Ephesus wydał i w mieszkańców nowego ducha tchnął. Ludność zmobilizowała się i z pomocą wciąż napływających bohaterów miasto odbudowali. Nie odbudowano kościoła jedynie, gdyż waśnie powstały, którego boga kościół stać w mieście powinien.

Czy znajdzie się jeszcze ktoś chenty na gre ? :) Mam wszystko moda, baze danych zrobioną no i szukam chetnych na sesje/gre :)

Awatar użytkownika
LauraNotter
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2014, 18:49
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Orb of Abrogation - PL

Postautor: Aniol » 18 sie 2014, 21:34

Czyli z tego co wnioskuje chodzi Ci o grę Neverwinter ( uscislij I czy II i z jakimi dodatkami)
To miejsce jest o grze mmo Neverwinter ( zbieznosc nazw gier )

Awatar użytkownika
Aniol
Moderator Globalny
Moderator Globalny
 
Posty: 452
Rejestracja: 08 maja 2013, 12:08
Reputacja:
Legendarny
Płeć: Facet
Gildia: Neverwinter PL

Re: Orb of Abrogation - PL

Postautor: LauraNotter » 18 sie 2014, 21:50

NWN 1 + SouL+ HoT + patch 1.69 + cep.

Jest 38 qustow na serwerze, mozna grac bez mistrza gry, swiat zyej wlasnym zyciem i nie potrzeba sesji DMa by moc grac przyjemnie. Orb był najlepszym Polskim serwerem i był uznawany za najlepszy serwer Europy, przez bliske 7 lat.

Posiadam moda i szukam chetnych ludzi do gry, na stale by postawic serwer (mam warunki) lub tylko dla sesji by było przyjemniej :)

Przeniesione do odpowiedniego działu czyli gier cRPG ~Aniol :mag2:

Awatar użytkownika
LauraNotter
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2014, 18:49
Reputacja:
Dostrzeżony
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Orb of Abrogation - PL

Postautor: Morena » 14 maja 2016, 21:41

Bardzo ciekawa kombinacja. Przyznam, że jeszcze nie próbowałam. Dam jej niebawem szansę na swoim komputerze.

Awatar użytkownika
Morena
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2016, 21:37
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Gry cRPG

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Reputation System ©'