Pogromcy Wdów i Sierot

Tutaj znajdziesz Gildie rekrutujące bohaterów.

Pogromcy Wdów i Sierot

Postautor: Cejlon_3 » 29 lip 2016, 0:26

Witam. Ja oraz dwoje mych braci pragniemy założyć niewielką lożę, z braku inwentarza ludzkiego ogłaszam nabór do naszego zrzeszenia Pogromców Wdów i Sierot.
Zainteresowanych prosimy o odzew w komentarzach poniżej.


Etos Pogromcy

1. PWS jest zrzeszeniem, do którego należeć mogą wyłącznie osoby wolne, niezależne i dobrych obyczajów, nie będące członkami innych ugrupowań.(mile widziani ,,niedzielni,, gracze, brak obowiązku częstej gry)
2. PWS ma na celu inicjacje jego członków do świata gry, oraz utworzenie niewielkiej niszowej społeczności wolnych graczy bez wzajemnych zobowiązań.
3. PWS mogą przyjąć do swych lóż wyłącznie osoby powyżej 15 poziomu, prawe i dyskretne, będące ludźmi honoru, wysoko ceniące swe miano Pogromcy Wdów i Sierot, zdolne ocenić możliwości innych ludzi oraz nieskończonych sił Wieczności.
4. PWS kultywują w swych Lożach Miłość do Lorda protektora, poszanowanie Prawa i szacunek dla konstytucyjnej władzy sierżanta Knoksa. Uznają i honorują brak składek we wszystkich ich formach jako najwyższy obowiązek istoty ludzkiej.
5. Pogromcy Wdów i Sierot dają innym ludziom aktywny przykład swym stosownym zachowaniem, dzięki czemu Zakon promieniuje na zewnątrz. Czynią to wszakże z zachowaniem tajemnicy Bractwa.

Awatar użytkownika
Cejlon_3
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, 21:24
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pogromcy Wdów i Sierot

Postautor: Jaktobylo » 29 lip 2016, 2:23

Hej,
ta kultywacja miłości do Lorda Protektora za serce mnie złapała szczególnie.Chętnie bym dołączył do tak zacnej loży , Etos Pogromcy gotów jestem podpisać obiema rękami.

Awatar użytkownika
Jaktobylo
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2016, 2:12
Reputacja:
Neutralny
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pogromcy Wdów i Sierot

Postautor: Cejlon_3 » 29 lip 2016, 16:04

Witaj Jaktobylo raduje mnie twój entuzjazm, nasz konsultant wkrótce się z tobą skontaktuje na pw.

Awatar użytkownika
Cejlon_3
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2016, 21:24
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia: Brak

Re: Pogromcy Wdów i Sierot

Postautor: chinczyk » 02 sie 2016, 1:58

co to ma byc XD

Awatar użytkownika
chinczyk
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2016, 22:53
Reputacja:
Nasher Banita
Płeć: Facet
Gildia: Brak


Wróć do Gildie Neverwinter

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron
Reputation System ©'