FateDragon na PS4

Tutaj znajdziesz Gildie rekrutujące bohaterów.

FateDragon na PS4

Postautor: AmajaDrag » 10 sie 2016, 13:34

............... Obrazek .................

... Zdarzenie Sesyjne ....


Deszcz grubymi kroplami uderzał o drewniane dachówki jednego z wyniszczonych budynku , każdy kto mógł ukrywał się przed zimnymi kroplami wraz z towarzyszącym wiatrem który owiał się wokół każdego przechodnia , klimat coraz to bardziej był zimniejszy i doskwierał miejscom słabo osłoniętym przed jego ataki . Do małej gróbki wbiegła postać okryta fioletowo, szarymi szatami z pod których widniał długi czerwono blady ogon diabła i rogi wydłużone które były wzdłuż głowy a z pod kaptura wystawały białe końcówko włosów . Kobieta miała na prawej dłoni sygnet w kształcie broszki o zielono drewnianym kolorze gdzie , na broszce widniało wyrzeźbione oko przypominające smocze . Jeden z przechodni zaczepiło kobietę i zaczęło pytać się o broszkę .
-Przepraszam gdzie pani znalazła tą ładną ozdóbkę .
Tajemnicza kobieta zmierzyła wzrok osoby która zadała jej pytanie i uśmiechnęła się , po czym spokojnym tonem głosu odparła .
-To oznaka mojej Gildi "FateDragon "
Przechodzień mocniej się zainteresował i poprosił gestykulacyjne by mówiła dalej .
-Miałam dosyć samotnych podróży , samotności przy ciepłym ognisku, nie miałam do kogo otworzyć gęby , i pomyślałam to ten moment by znaleźć kogoś by poznać większe kręgi przygód w świecie Nevera . Aż któregoś dnia w jednej karczmie wymieniłam się wspólnymi słowami z innymi podróżnikami i tak postanowiliśmy utworzyć Gildie lub inaczej wspólnotę takich ludzi jak my podróżników którzy maja dosyć samotności , jak wielu z was chcieliśmy poznać większe obszary tego świata i dzięki temu wędrujemy dalej . Zapytasz czemu "FateDragon " Bo to świat należący do smoków a że los jest przewrotny i nie zawsze jest jak chcemy, tak nazwa została stworzona . Nie jest nas wielu ale dlatego że każdy podróżnik jest w innym świecie co ciężko go znaleźć , po mimo że zapraszamy każdego kto potrzebuje pomocy by wspólnie rozwiązać problem .
Kobieta złapała oddech po długiej wypowiedzi wyciągnęła lekko wilgotną kartkę i podała ją osobie z którą rozmawiała .
-Jeśli będziesz chciał wiedzieć więcej w tych miejscach mnie znajdziesz .
Po tych słowach kobieta okryła bardziej swoją głowę kapturem i na piecie obróciła się w przeciwnym kierunku i szybkim krokiem skierowała się w głąb miasta znikając z oczu najbliższym przechodnia .

***W LIŚCIE***
NIE MUSISZ MIEĆ OGROMNE DOŚWIADCZENIE NIE MUSISZ MIEĆ 100LAT BY PODRÓŻOWAĆ Z NAMI .
MOŻESZ BYĆ MŁODY NIE DOŚWIADCZONY ALE MASZ OGROMNA OCHOTĘ POZNAWAĆ TEJ TAJEMNICZY ŚWIAT , ROZWIJAĆ SIĘ Z NAMI
MIEĆ DO KOGO ZADAĆ PYTANIE NA KTÓRE ZAWSZE WSPÓLNIE ZNAJDZIEMY ODPOWIEDZ .
JEŚLI JEDNAK CHCESZ DOGŁĘBNIEJ POROZMAWIAĆ O NASZEJ GILDI "FATEDRAGON"
KONTAKT NA PS4
AmajaDark.

Awatar użytkownika
AmajaDrag
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:26
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: FateDragon
Postaci w Neverwinter: Czarnoksiężnik

Re: FateDragon na PS4

Postautor: VirusPL » 29 sie 2016, 22:02

Nie polecam , nikt tam nie ma doświadczenia prowadzenia gildii ani pojęcia o grze .

Awatar użytkownika
VirusPL
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, 21:59
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: VirusPL -PS4

Re: FateDragon na PS4

Postautor: Himeko » 30 sie 2016, 20:22

Ja zdecydowanie mogę polecić każdej osobie do dołączenia do gildi FateDragon. Oczywiście nie każdy gracz w gildi jest doświadczony z tą grą, ale także znajdują się tam osoby które miały większy kontakt z tą grą wcześniej. Podsumowując jestem naprawdę zadowolona jak gildia jest prowadzona i jaka panuje tam atmoswera. :)

Awatar użytkownika
Himeko
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2016, 19:32
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: FateDragon
Postaci w Neverwinter: Himeko-PS4

Re: FateDragon na PS4

Postautor: VirusPL » 30 sie 2016, 21:49

Himeko » dzisiaj, 20:22 pisze:Ja zdecydowanie mogę polecić każdej osobie do dołączenia do gildi FateDragon. Oczywiście nie każdy gracz w gildi jest doświadczony z tą grą, ale także znajdują się tam osoby które miały większy kontakt z tą grą wcześniej. Podsumowując jestem naprawdę zadowolona jak gildia jest prowadzona i jaka panuje tam atmoswera. :)


Nie chodzi o graczy tylko o osoby prowadzące gildie . Bardzo niedoświadczeni strata czasu ! :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
VirusPL
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, 21:59
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: VirusPL -PS4

Re: FateDragon na PS4

Postautor: Himeko » 31 sie 2016, 14:51

Bardzo niedoświadczeni strata czasu, widzę że Twój komentarz nie jest do końca szczery i brakuje tam prawdziwej historii dlaczego tak właśnie uważasz. Komentarz próbujący postawić Ciebie, także Twoje zdanie w jak najlepszym świetle, a osoby prowadzące gildie w jak najgorszym. Oczywiście to jest moje zdanie i nie każdy się z nim zagadza. Według mnie osoby prowadzące gildie są naprawdę doświadczone w prowadzeniu gildi i absolutnie nie jest to stratą czasu.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Himeko
Zbłąkany Wędrowiec
Zbłąkany Wędrowiec
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2016, 19:32
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Kobieta
Gildia: FateDragon
Postaci w Neverwinter: Himeko-PS4

Re: FateDragon na PS4

Postautor: VirusPL » 01 wrz 2016, 12:40

Obrazek


Nie dość ,że nie ma doświadczenia ani pojęcia o grze jako założyciel to jeszcze brak kultury :)

Awatar użytkownika
VirusPL
Włóczykij
Włóczykij
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2016, 21:59
Reputacja:
Na granicy prawa (Potencjalny Nasher)
Płeć: Facet
Gildia:
Postaci w Neverwinter: VirusPL -PS4


Wróć do Gildie Neverwinter

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Reputation System ©'